Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan Tudnám leirtani ezt a...

Hogyan Tudnám leirtani ezt a vírust? Egyáltalán vírus ez? Mit használjak hozzá?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek ilyenje? Tegnap netezek, semmi extrát nem csináltam, talán pont valami cikket olvastam amit startlapon találtam, egyszer csak kilép a mozzila, fagy minden, és bejön egy ablak, hogy "XP Total Security 2011" na mondom ez mi a rosseb, hogy került ide és mit csinál itt. Ahogy ez megjelent, nem tudtam egy böngészővel se megnézni semmit, mert blokkolta őket ez a szarság, mondván, hogy ez biztosnságos. Akárhányszor felhoztam a tálca ikonjáról, önmagától elkezdett vírust keresni, mindig talált vagy 30-at, és akkor hogy írtsam le őket. Van ott pár fül, hogy tűzfal, valami netes beállítás, szerintem az az lehet, hogy engedjen netezni. erre rámegyek midnenhol hogy off, de semmi foganatja, mert magától visszaállítja. Plusz ez a szemét azt jelzi, hogy a tűzfalam ki van kapcsolva, a vírusírtóm IS, bezzeg az automatikus frissítések, aaaaz bezzeg működik...

Mi a rossebet csináljak, mert most éppen nemtom mi van, hogy ezt a levelet meg tudom írni, lehet, h picit megkattant a vírus vagy csak jófej akar lenni és felenged... mindenesetre örük, ha ez még elmegy és a válaszig kapok rá értelems választ. Mivel lehet ezt leirtani?? Nod 32-t felraktam. Azt mondta leírtott egy Conficker férget, az asszem elég komoly fajta, de nem tudom... segítsetek légyszi


2011. máj. 21. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv ép tegnap javítottam egy ilyen hibát!


A rendszer vissza állítás segített majd utána töltsed le a spyware terminátort és futtasd végik!!

és kész is:)

2011. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt részletesen leírják :)

[link]



[link]

2011. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

OOOhhhh köszönöm szépen :D

Életmentő vagy :D

2011. máj. 21. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2011. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 stell-1 ***** válasza:

Udv

Azok a leírások, semmit se érnek, itt a szlovak blogomban van, alól találd meg a transzlatort és fordítsd le magyara.

[link]

2011. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"XP Total Security 2011" hamis vírusirtó! Vagyis vírusirtónak álcázott fertőzés.

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!