Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez a párosítás nem fog akadozn...

Ez a párosítás nem fog akadozni, és jó párosítás lesz?

Figyelt kérdés
Spyware Terminator és Clamja NEM állandó védelmen(nem is tudom,hogy hol lehet állandó védelemre kapcsolni....,a Clam meg le van tiltva valamiért),Avira Free,és SuperantiSpyware van eddig,de tervezek egy Comodo tűzfalat is.
2011. jún. 14. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak feleslegesnek tartom ezek mellé a Spyware Terminatort, ha lelövöd az állandót, nem okoz gondot, de felesleges.
2011. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Olyan a felépítés, mint egy erődítmény ...

Természetesen Te tudod mire használod a géped.

A saját netbook - on nod32 és más semmi. Office - ban dolgozom, emailok illetve ez a fórum.

Piriform - tól használom a CCleanert az intelligens cooki keresővel. Vírus nincs, a gépem így kevésbé lassul, az aksi több mint 5 óra.

2011. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Spyware Terminatort és Clamját letöröltem,mert nem tetszett,de a Comodo tűzfalban eléggé gondolkodom.Én elég sokmindenre használom a gépemet,nem munkához kell,de újabban nagyon sok reklámot kapok olyan helyekről,amikről eddig nem kaptam.Meg aztán van valami Invalid Setup vírus(vagy nem tudom mi az),amit a vírusirtóim örökösen megtalálnak,de ha jól vettem ki,mindig ugyanazt(3 veszélyes objektum).Ahányszor lefuttatom,mindig annyiszor találják meg.Hiába törlöm,vagy karanténozom,egyszerűen megvan :S Mit csináljak vele?
2011. jún. 15. 08:10
 4/4 anonim ***** válasza:
ez nem igazán ártalmas vírus, általában csak spam-el a gépen. Ez az egyik fajta vírus, amit baromi nehéz eltüntetni, mert a legtöbbször 1 nappal előrébb gondolkozik, és automatikusan beállítja a spam-elést, és ha le is törlöd, a következő adag spam-mel megint megkapod. Próbáld meg úgy, hogy kihúzod a netet, aztán vírusirtasz (ne karanténozd, töröld ki), majd újraindítod a gépet, kikapcsolod, bedugod a netet, és csak ezután kapcsolod be újra.
2011. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!