Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek a vírussal?

Mit tegyek a vírussal?

Figyelt kérdés

nod32-t futtattam.csináltam mélyreható vizsgálatot,nem talált vírust.rákattintottam az AMON-ra.ezt írja ki:

fertőzött fájlok:3

megtisztított:1

ezek szerint van két vírusom amivel nem történt semmiféle intézkedés?hogyan írtsam?akkor a mélyrehatónál miért nem jelezte ezt?

segítsen aki tud mert nem szeretném kinyírni a laptopomat!

volt egy trója vírusom is azt karanténba helyezte?ezzel nem lesz már gond?mi lesz vele?elpusztul?HELP!!!!


2008. febr. 22. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is, őrizd meg a nyugalmadat, a laptopodat biztosan nem teszi tönkre egy esetleges vírusfertőzés, esetleg adatokat veszthetsz. Azután még egy dolog: egyszerre sose használj két vírusölőt, mindig csak egyet, amelyikben megbízol! Tehát egyszerre csak egy tűzfal-vírusölő-kémírtó kombinációt használj, ne legyen 2 tűzfal, 2 vírusölő, stb. Javaslom, tegyél fel egy AVG free vírusölőt, azt frissítsd fel, és azzal nézd meg. Egyébként ha a NOD32 folyamatosan frissítve van, akkor az kiszűri a tényleges fertőzéseket, az AMON-ról pedig még nem is hallottam, persze ettől még lehet jó. Javaslom, hogy keresgélj a neten vírusöléssel kapcsolatos cikkeket, és nézd át őket, de a legfontosabb az, hogy legyél hidegvérű, nyugodt, higgadt. Egy jó rendszergazda atomrobbanás, világvége, totális háborű, tőzsdekrach esetén továbbra is teljes nyugalommal, világbéke hangulatban előveszi a könyveit, felmegy a netre, felhívja egy kollégáját, és megkeresi, hogyan lehet megoldani a problémát, rosszabb esetben, hogyan lehet menteni, ami még menthető... :)
2008. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi.az AMON az a nod32-n belül van.(fáljrendszer védelem)frissítve van minden nap.csak a nod32 vaan fent 3 a tűzfal.
2008. febr. 23. 11:37
 3/3 A kérdező kommentje:

bocsi nem 3 akart lenni hanem +

azt mondták a trója beépül a hangkártyára meg a videókártyára.ez igaz?

2008. febr. 25. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!