Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Biztonságos, ha Steam-en...

Bombajofej8 kérdése:

Biztonságos, ha Steam-en veszek játékot?

Figyelt kérdés

Hello!

Azt szeretném megkérdezni,hogy biztonságos e a vásárlás a Steam-en és mennyire?

A Garry's Mod-ot szeretném megvenni Steam-en,de édesanyám megtiltotta nekem,mert szerinte nem biztonságos a vásárlás Steam-en vagy banki átuláson keresztül,mert az egyik ismerőse nagy összegben utalt már egyszer neten keresztül és nem kapott érte semmit vissza.

Én hiszem,hogy a Steam biztonságos és kapok vissza valamit a pénzemért.

Köszönöm a segítséget.


2011. júl. 18. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen biztonságos! Én onnan vásároltam a CoD6,7-t. :)
2011. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg van egy ismerősöm, akinek az anyósának a kolléganője látott már számítógépet.


A Steam maga az egyik legkomolyabb reputációjú online bolt. Naponta milliók használják vásárlásra az internetet, ha pedig valami panasz van, akkor mindig indíthatsz chargeback-et. A Steam lehetővé teszi a Paypalos fizetést, így közvetlenül semmilyen banki információt nem kell megadni nekik. (Én már sokszor vásároltam ott közvetlenül bankkártyával, és nem volt baj.)

Amúgy is pár euró az egész.

Szóval nyugodtan.

2011. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is minden játékomat ott vettem, megbízható, olcsó, jó :)
2012. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!