Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért kell szabályosan eltávol...

Miért kell szabályosan eltávolítani az usb eszközöket, ha amúgy már a munkát elvégezted vele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 01:01
 1/7 asddaasdda ***** válasza:
75%
biztonsági okokból és az adatvesztés elkerülése véget
2011. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez egy másik kérdés, de valaki vesztett már így adatot? :D


(feltéve, hogy senki sem olyan hülye, hogy használat közben húzza ki)

2011. júl. 24. 01:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen nem egyszer mikor régen siettem a buszhoz, aztán pofára esés lett a vége, nem kell használat közbe, miután felmásolta. Telefonnál is volt mikor siettem már, aztán nincs semmi.
2011. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Én nem szoktam szabályosan eltávolítani a pendrive-ot, és eddig nem is veszett el adat.


Mondjuk pár másodpercet várok a másolás után, igyekszem nem abban a pillatban kihúzni, amikor éppen végez, hanem azért kicsivel utána csak... Mondjuk ennyi idő alatt már kattinthatnék a szabályos eltávolításra is, de én mégsem szoktam. XD

2011. júl. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel a rendszer a memoriaban gyorsitotarazza az irasi folyamatokat es csak kesobb irja ki valoban lemezre az adatokat. Nem kotelezo szabalyosan le valasztani de a rendszert utasitani kell a gyorsitotarak kiirasara, pl: Linuxon sync parancsal lehet ezt megoldani.
2011. júl. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A Linux használók azért mazochisták egy picit.. :P
2011. júl. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A Linux használók azért mazochisták egy picit.. :P"

Miután megtanultad, sokkal egyszerűbb használni, mint a Windowst.


És én már vesztettem el adatot, de érdekes módon csak az után, hogy a Windows átvizsgálta boot-oláskor.

2011. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!