Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Windows újratelepítése után...

A Windows újratelepítése után hibaüzenet: Szabálytalan rendszer DLL áthelyezés. Hogy oldhatom meg a problémát?

Figyelt kérdés

A rendszer DLL (user32.dll) a memóriában áthelyezésre került. Az alkalmazás nem fog megfelelően futni. Áthelyezés történt, mert a DLL (C:\WINDOWS\system32.dll) a windows rendszer DLL-ek számára fenntartott címtartományt foglalta el. Új DLL-ért lépjen kapcsolatba a DLL-t biztosító forgalmazóval.

A Google-ban már utánanéztem, de a Windows Update azt írja, hogy ez az SP2-nél van, viszont nekem SP3 van feltelepítve. Kerestem frissítéseket, de azokat meg nem tudja feltelepíteni a Windows Update. Aztán próbáltam az SP3-at letörölni, de sikertelenül, ugyanis a programok telepítése és törlése pontban nincs ott a Service Pack 3.

Mi lehet a megoldás?


2011. aug. 6. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Milyen operációs rendszer ez? XP?

Startmenű/Vezérlőpult/Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései, bal oldalon XP telepítése. Itt lehet letörölni az SP3-at. Sérült lehet a fájl.

Aztán töltsd le az új SP3-at a netről, írd ki külön CD-re és úgy tedd fel.

[link]

2011. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, XP. De ott, ahol mondod, nincs ilyen lehetőség. Három konfiguráció közül lehet választani: Microsoft Windows, Nem Microsoft, Egyéni. Ezeken belül nem lehet eltávolítani a SP3-at.
2011. aug. 6. 13:46
 3/18 A kérdező kommentje:
Esetleg úgy lehet, hogy nem törlöm, és úgy újrarakom? Vagy akkor már kiírja, hogy telepítve van?
2011. aug. 6. 13:47
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem a Windows, Nem Windows, Egyéb, hanem attól balra Windows összetevők hozzáadása vagy eltávolítása. (Ez XP Professional SP3).
2011. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha mindent leszednél, újraraknád az XP-t, aztán a netről letöltött és CD-re kiírt SP3-at tennéd fel hozzá. Közvetlenül Windows Update-ról letöltve rendszerint sérült az SP3, ezért vannak gondok. A linket nyisd meg!
2011. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ja. De ott sincs olyan, hogy SP3. Főtanúsítványok frissítése, hálózatszolgáltatás, internet explorer, kellékek és segédprogramok stb.

Am bocs, hogy ilyen hülye vok. De tényleg nem találom meg.

2011. aug. 6. 14:00
 7/18 A kérdező kommentje:
De a telepítőcédéről eleve a Service Pack 3-at rakja fel.
2011. aug. 6. 14:01
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor a telepítő CD-den sérült az SP3. Próbáld meg újrarakni az egészet.
2011. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Átmegyek rendszergazdába, mert innen nem látom (saját fiókról netezek).
2011. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A akkor a telepítő megint ugyanakkor felfogja telepíteni az SP3-at.
2011. aug. 6. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!