Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtót ajánlotok a...

Milyen vírusirtót ajánlotok a samsung n145 plus típusú netbookomra, amin windows 7 starter operációs rendszer működik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Avast,Nod 32,vagy a Spyware Terminátor az ideális :) Ezek közül a Nod 32 lassítja legjobban a gépet,és a Spyware legkevésbé.
2011. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet a spyware-t választottam, most már védve van a kicsike :)
2011. máj. 13. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:

A Spyware Terminator nem antivírus, nem lesz elég. Viszont egy antivírus mellett sok lesz a Spyware állandó védelme pluszban.

Panda Cloud Free, ha ÁLLANDÓ NETKAPCSOLAT VAN, mert a Panda Cloud Free szerverről működik.

Avira, COMODO lehet még jó.

Az AVG szerintem lassítaná.

Az avast! nagyon, de azt egyébként se javasolnám....

Ami még szóba jöhet, az a Microsoft Security Essentials.

2011. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Avast 6 vírusirtónak

+

SUPERAntiSpyware Free Edition és Malwarebytes' Anti-Malware(időközönként lefuttatva ezek)

Így jó :)

2011. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Microsoft securizi essentials nekemis windows 7 sem van én eszthasználom már régota én nagyon megvagyok vele elégedve.
2011. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Microsoft Security Essentials. Tökéletesen működik, eddig rengeteg fenyegetést észlelet már, és nagyon gyorsan is dolgozik.
2011. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!