Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol/hogyan tudom megnézni...

Hol/hogyan tudom megnézni hogy van-e vírusirtó a laptopomon?

Figyelt kérdés
Először is tudom, hogy hülye kérdés, nem oltásokra vagyok kíváncsi hanem segítségre. Nem nagyon értek a gépekhez, alapvető sulis dolgok miatt van rá szükségem. Akitől vettük a laptopot, rakott rá vírusirtót, mégis a windows biztonsági központ (jobb alsó sarok a tálcán) azt írja hogy vírusvédelem nem található... Most akkor van rajta vagy nincs? Vagy a gép nem észleli? De akkor meg nem is működik nem?
2011. szept. 20. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Őőő. Sajátgép és ott a bal oldali sávban Programok telepítése és törlése.
2011. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! :) Mondjuk feléről se tudom hogy mi micsoda, de lehetséges vírusirtót nem láttam :S Tudnátok ajánlani vmi jó ingyenes vírusirtót(linkkel együtt h honnan lehet letölteni), amit még én laikus is fel tudok rakni? :)
2011. szept. 20. 18:40
 3/8 A kérdező kommentje:
és könnyű kezelni, és nem riaszt folyamatosan,? :D
2011. szept. 20. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Microsoft Essentials. ez nem pittyeg minden szarra meg alapvetően keveset fogyaszt a memóriából.
2011. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ESET Smart Secuity/Nod - fizetős de könnyen lehet rá találni ingyenes frissítési szervert és a CHIP magazin is havonta közzé tesz hozzá kódokat

Avira - Hát nem tudom...

Avast - Könnyen kezelhető és viszonylag vég is de megfogja a gépet valamelyest

Kaspersky - fizetős és állítólag nagyon jó

Norton - Csak ha tönkre akarod vágni a géped

Microsoft Security Essentials - Azt mondják nem rossz

2011. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ESET-NOD5-ös széria (felhő alapú): meg kell venni vagy újságkódos, mert letiltották a Behatolásvédelmét és a frissitését, ha nem valódi a kód! Ez annyit jelent, hogy semmit sem véd, minden trójai azonnal bejut a gépre. Voilá.

Sicontact megunta a törtek miatti bosszankodást.

PCWorld újságkódos rajta van a gyártó honlapján is.

[link]

2011. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rakj fel egy Avast!-ot. Ingyenes és a lehető legjobb. Nem néz vírusnak mindenféle egyszerű fájlokat...
2011. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én a VIPRE Antivirus Premiumot használom nem ingyenes de így tudod ingyen használni http://www.youtube.com/watch?v=gIDy7thrSpU


[link]


[link]

nekem ez van a laptopomon

2011. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!