Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A PC Speed Up vírusírtó (? )...

A PC Speed Up vírusírtó (? ) program biztonságos?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Daemon Tools-t, és vele letöltődött a fenti program is. A vizsgálat után azt írta, hogy 7000valamennyi hibás részt talált.

Ez biztonságos program? Ha rákattintok a javításra, akkor tényleg gyorsabb lesz a gép? Nem töröl le semmi fontosat?

(Windows 7 / ESET Smart Security vírusírtónk van)


2011. okt. 3. 15:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
köszi, ez hasznos programnak tűnik
2013. ápr. 14. 20:13
 12/22 csonti1998 válasza:

szia. Teljesen biztonságos még pedig azért mert én is ezt használom és semmi gond vele. Ez a progi pedig felgyorsította a gépemet.

Pl.: Játékban 20 fps-em volt, most pedig 50fps.

2013. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
köszi neked is
2013. ápr. 24. 09:52
 14/22 anonim ***** válasza:
én a CCleaner és a Revo Uninstaller Pro használóm meg a AVG PC TuneUp és szerintem jók
2013. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2013. jún. 4. 19:37
 16/22 anonim válasza:

A PC Speed Up Nem egy vírusírtó :DDD Épp az ellenkezője :D

Besorolása: Rogue.PC Speed Up

Miket tesz: Azt hiszed tök jó meg minden pedig csak átverés az egész. Látja amit csinálsz... Megjegyzi a jelszavakat... Ha le akarod törölni több vírust tölt a gépedre.Egyszóval: Trójai Vírus :D

Nem ajánlom a használatot XDDD

2014. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Egyébként SpyHunter 4 vírusírtóval (Full verzió ami pénzbe kerül :'D) el lehet távolítani :D Én gépemről letörölte
2014. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
@bk69: akkor nem hiába gyanakodtam, hogy mégsem olyan jó program.. egyébként már tárgytalan, azóta már rég megszabadultam tőle :)
2014. nov. 8. 13:06
 19/22 anonim válasza:
Egyébként ha google-ba beírod: Pc Speed Up virus akkor olyanok fognak kijönni hogy hogyan kell letörölni a pc speed up vírust meg ilyesmi. Itt van egy link, nézd meg: [link] Sajnos angol, de benne van hogy vírus :D
2014. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

köszi :)

itt a lényeg: "PC Speed Up it’s technically not a virus, but it does exhibit plenty of malicious traits, such as rootkit capabilities to hook deep into the operating system, browser hijacking, and in general just interfering with the user experience. The industry generally refers to it as a “PUP,” or potentially unwanted program."

2014. nov. 15. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!