Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Eset Nod32 mellé milyen...

Eset Nod32 mellé milyen program kellene még h. biztonságos legyen?

Figyelt kérdés
Ugy értve milyen tüzfal esetleg spyware keresök.
2009. nov. 15. 17:09
 1/9 yuda ***** válasza:
Ha szereted a nod32-t, mint én is tettem anno-válts az Eset Smart Securityre, mert az ugyanez a cég, de vírusirtó,tűzfal és még kémprogramvédelem is egyben.
2009. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Át lehet cserélni, ha a régi eredeti: [link]

Olcsóbban adják, még házhoz is szállítják. Diákoknak 50 %-os kedvezményt szoktak adni. Nekem ESS van a gépemen, megbízható, kicsit nehéz volt a tűzfal beállítása.

2009. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ESET Smart Security nem kell!!Mert folyton kérdezget..Nincs vmi másik ami passzol hozzá??
2009. nov. 15. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdezget? Rosszul van beállítva a tűzfal. Interaktív csak addig, amig meg nem tanulja, mit engedhet át, utána Automatikus, nem kérdezget semmit, észrevétlenül dolgozik a háttérben. Időnként frissiti magát. Nekem ez van, semmi gond nincs vele.
2009. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ESET NOD mellé feltehetsz ingyenes kémprogram irtót és jó erős (ingyenes) tűzfalat. [link]

tűzfal: [link]

2009. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mit kérdezget? nekem is van semmi gond vele. ami nem tetszett h allandoan kiirta, h a windows frisiteni kell, én meg persze nem fogom feltenni az arab meg portugál nyelvet...stb..

de ezt ki lehet kapcsolni siman. mast mit ,,kérdezgethet?,,

2009. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: a tűzfal kérdezget, hogy mit engedhet át a szűrésnél. Amíg Interaktivra van beállítva, addig mindig kérdezni fog ("Tanuló mód"). Ha megvannak a beállítások (mit engedhet át a túzfal), akkor lehet Automatikusra beállitani.
2009. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én az IObit security360-at ajánlom,nagy király a nod mellé!:))
2009. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó lesz.
2022. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!