Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi másolgatja magát a gépemen?...

Mi másolgatja magát a gépemen? ! .

Figyelt kérdés
Valami bűzlik Dániában. Az előbb hirtelen magától feltűnt agy "Másolás" ablak, sajnos másodpercek alatt el is tűnt, épphogy sikerült megnéznem, hogy egy hosszú és furcsa nevű fájlt másolt - de honnan-hová, azt már nem láttam. Próbáltam rákeresni a fájlra a neve első betűi alapján, nem találta sehol. Most nyomok épp egy számítógépellenőrzést (Eset Smart Security-m van), egyelőre semmit nem talált... Mi lehet ez, vajon valami vírus garázdálkodik? Egyszer már volt ilyen, de egyelőre semmi gond nem merült fel a géppel.
2009. ápr. 29. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

meglehet hogy csak böngésző, windows-frissités volt

megnyugtatlak ha vírus lenne nem engedné hogy észrevedd.

de az eset sem a legjobb vírusírtó

2009. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm :) én is arra gondoltam, ez már igazán pofátlanság lenne egy vírus részéről...

az eset amúgy megint nem talált semmit, reméljük a legjobbat.

2009. ápr. 29. 23:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is Eset Smart Security-m van.Tökéletesen működik.

Lehet,hogy az automatikus frissítést láttad. Ha a szöveg kerete kék, akkor minden OK. Ha narancssárga vagy piros, akkor kezdhetsz aggódni.

1 informatikus

2009. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!