Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Többszöri fenyegetés az...

Többszöri fenyegetés az interneten keresztül. Kérem segítenének?

Figyelt kérdés

Többszöri fenyegetés az interneten keresztül. Call Of Duty 4 FPS játékban tegnapi nap harcoltunk egy ellenfél ellen és miután vesztésre álltak el kezdtek fenyegetni. Természetesen nem maradt abba. Honlapunkon több üzenet is fenyegető. Idéznék "nevano.Veled nincs bajom tudom a neved amit kár volt kiirnod.Vagy megadod annaka srácnak az elérhetőségeit akinek az volt a neve h somebody help me Vagy Pesti barátom felkeres és meglátogat téged egy fatestáplóval.Letisztitja vele a hátadat, fejedet.


Szeretném megkérdezni van valami büntetőjogi paragrafus ami az ilyesfajta terrorizálást félelem keltést tiltja?


Köszönöm mihamarabbi válaszukat.


2009. ápr. 29. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

jajjmár.

mi hányszor fenyegettük az albánokat meg a törököket h 1x kinyírjuk mindet az mégis élünk, ne vedd komolyan bizonyára csak azt akarja elérni h berezelj és majd teszed amit mond


nyugi nemkell semmi csinálni

2009. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link] bejelentesek

2009. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg a rendőrségen bejelentést tenni.Ha nem tesznek semmit, akkor írd vissza a gyereknek, hogy semmi közöd ahhoz a gyerekhez.Ha meg jönni akar a haverja, csak jöjjön.Már alig várod.

Vagy írd meg, ha nem hagy békén téged, akkor a te haverjaid is meglátogatják őt is meg a haverját is.

2009. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem hányszor fenyegettek már meg a neten, de ne is törődj vele az ilyeneket kár komolyan venni. Ezek csak vasággyal 40 kiló kis hülye tizenévesek lehetnek, akiknek csak a monitor mögött nagy a pofájuk, mert azt hiszik a neten nyugodtan lehet anyázni meg paraszt módjára viselkedni úgy sem találják meg őket soha. Aztán van mikor mégis és reszket mint a nyárfalevél mikor felkeresik, h na akkor mond a szemembe, h kinek kicsoda az anyja és hogy is volt az, h rádküldöm az embereimet és agyonverünk?


Volt olyan kis hülye, akinek sikerült egy ismert pesti maffiózóklánnal is összebalhéznia így és nagyon meglepődött mikor kimentek hozzá vagy 10-en. Reszketve vallotta be, h az emberei annyi volt ,h lement a helyi konditerembe és pár ott lévő kigyúrt emberrel beszélte, h fejenként pár ezresért álljanak biztonsági őr arcot vágva mögötte, ameddig elkap egy másik gyereket, akivel épp összeveszett a neten ( mert pl. Elverte CS-ben vagy Honfoglalóban).

2009. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz az ilyenekkel... Az esetek 99%-ában csak üres szavak, főleg mert az értelmi szerzőjük egy 30 kilós, nyámnyila 12 éves senki...:D

Nekem 2 eset volt, hogy azt írták, hogy jönnek, összevernek (CoD 2)... Megadtam a címet is... Az első máig nem keresett meg, gondolom még mindig gyűjti az embereit:D Annak már 2 éve:D

A második idejött... Meglepődve konstantáltam, hogy az az anyázó nagymenő alig 16, és csak bocsánatot kérni jött...:S Azért kapott egy sallert viszontlátás gyanánt:D

Szóval ne törődj vele, ha megkeresnek sem kell őket beengedni:)

23/F

2009. ápr. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi ilyen eksön az fórumon összeveszés volt kaptam fenyegetéseket, h ne menjek XY városba, mert nekem rossz lesz meg ismernek megtalálnak. Erre belinkelt egy kb. 5 évvel ezelőtt készült képet rólam, h itt vagy megtaláltunk ismerünk. Visszaírtam neki, h ne égesd már magad jobban, ez a kép 5 éves, elküldtem neki egy frissebbet meg az Iwiw és Myvip adatlapom linkjét, h itt nézzen körül ott talál e-mail cím elérhetőséget is, ha netán a városban jár, ahol lakom dobjon egy mailt és mondom a címet felugorhat egy sörre. Azóta semmi, néha beszól a fórumon, de mivel látja ,h nem veszem fel nem erölteti.


Egyébként az ilyeneket úgy lehet legjobban leszerelni ha nem válaszoltok neki, de tényleg senki semmire se válaszoljon, amit ír, mintha ott se lenne. Moderálni nem kell, felesleges. Ha semmi reakció nincs a hülyeségére akkor előbb-utób megunja,

2009. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!