Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi volt ez? Lehetséges, hogy...

Mi volt ez? Lehetséges, hogy megtámadtak?

Figyelt kérdés
Van egy Fujitsu Siemens márkájú gépem! Ma vagy 9 órától megy a gép, és szinte idáig az Euro truckot toltam rajta a tesómmal! A játék előtt neteztem vagy 5 percet! Észrevettem, hogy vagy 1,5x lassabban tölti be a gép a játékot (Euro truck simulator) mint eddig! Most vagy egy 20-30 perce abbahagytuk! Kiléptem, felmentem a netre a turbo pascal-t le akaram tölteni kijukadtam a6 origo szoftverbázisnál, majd döntöttem, megkeresem a lemezét, de nem találtam! Kiléptem, mert a tesómmal vitatkoztunk! És hopp! a gép elszállt! Van rajta egy zöld meg egy narancssárga lámpa! A naracs mutatja, ha dolgozik a zöld ha jár a gép! Ha a gép készenlátben van akkor a zöld lámpa narancssárgára vált vissza!Na mindegy! A gép úgy ahogy volt elment a kép, de hallottam, hogy a ventinlátora, meg a merevlemeze is leállt, és csak a bekapcsolólámpja a zöld lámpája világított, közben a monitoron a NO SIGNAL jel volt majd elment a monitor pihenőbe! Kb 1-2 másodperc után a gép magától, minden gombnyomás nélkül bekapcsolt! Mi lehetett ez? Természetesen lefuttatok egy víruskeresést!(kémvírus plusz AVAST 6.0) Mi lehetett ez? Megtámadtak? Vagy mi van? Egyébként az, hogy a játékot vagy 1,5x lassabban tölti be, ezt már vagy kb 3-4 hete csinálja!
2011. nov. 2. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Laptopon erősebb gépet igénylő játékokat egész nap futtatsz: ez a vége. Ezekhez erős asztali gép kell. Túlmelegedés okozhatta, ha ezt folytatják, lehet vinni szervízbe, tápot cserélni. Nem olcsó játék.
2011. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!Amit fent említettem az, nem laptop hanem asztali számítógép! Paraméterei:

Merevlemez mérete: 80GB(ebből kb 75,6-tal kezdtem amikor újratelepítettem az op.rendszert)

RAM: 1GB

Videokártya:Ati Radeon HD5550 1GB DDR2-es alaplapba

Operációs rendszer:Windows XP SP3

Processzor: Intel Pentium 4 Dual-Core 3.0Ghz!


Még mielőtt újratelepítettem, azelőtt, mindig azt csinálta, hogyha a proceszor terhelése 100%-os volt kb egyhuzamban kb 4-5 másodpercig, és utána emelte a ventinlátorok fordulatszámát! Ha még mindig 100%-os volt a terhelése akkor ezt így növelte magának!


Mostanában meg akkor emeli meg a hűtését, amikor szerintem vagy kb 20-30 másodpercig van 100%-os terhelésen! ! ventinlátor van benne!

2011. nov. 3. 19:27
 3/6 A kérdező kommentje:
4 ventinlátor! nem ! ventinlátor! Bocsánat!
2011. nov. 3. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsi a memória.
2011. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Játékokhoz kevés a Pentium4, több magú proci kell hozzá (legalább 2 magú). Gyenge a géped.

Az enyém ilyen: Intel Core i3-2100 CPU (32nm, 3MB L3 Cache), Gigabyte P61 alaplap (integrált 7.1-es hangkártya és Gigabit LAN), 500GB S-ATA 2 HDD, 4GB DDR3 RAM, AMD Radeon HD 6790 1GB Dx11 VGA.

2011. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 magos, és nem játszom nagy igányű játékokkal! ColinMcRae Rally 2005 meg az Euro truck simulator-t tolom! Nem vagyok nagy lövöldözős játékos!
2011. nov. 4. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!