Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » 2 vírusirtó a gépen?

2 vírusirtó a gépen?

Figyelt kérdés

Az lehetséges, hogy ha 2 vírusirtó van egy gépen, hogy annyira bezavar, hogy a net se működik(nem jön be egy oldal se, de látszik a hálózati kapcsolatoknál) vagy más lehet a gond?

Nem az én gépem mielőtt jönne ez, tudom hogy egyszerre nem lehet fent 2 vírusirtó. (nod és norton)

Délután megyek megcsinálni a gépet és csak azért kérdem, hogy ez lehet-e ennek az okozója vagy más hibára kell számítanom?


2011. nov. 6. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet a net szolgáltatóval van a baj. Nekünk valami PS netünk van és mostanában van, hogy egy napig nem működik...
2011. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem hiszem, mert azt mondta előtte működött.

Tehát vmi olyasmi volt h régen is 2 vírusírtója volt (ezek szerint,de akkor még nem volt gond) a gépen , de nemrég leszedte a régi nodját és felrakott egy újat helyette. Azóta van ez a problem.

2011. nov. 6. 12:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2011. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

2 virusirtó nem lehet mert ha pl a nod 2.4 es verziója mellé akarsz egy 2.6 osat tenni az elözöt letörli. de két különböző elvileg lehet rajta pl kapersky meg nod, de ki is írja telepítésnél hogy a rendszer összeomlását idézheti elő ha van másik is rajta

én nem játszanék vele hogy összeomoljon.lehet hogy nem lenne baja de nekem már halt be a gépem a norton tól ugy hogy lehetett ujrarakni

2011. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden gépre kell: 1 megbízható, kőkemény tűzfal, 1 vírusirtó és 1 kémprogram irtó. Vagy komplex védelem: pl. Eset Smart Security, Kaspersky Internet Security.
2011. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valódi licenszes ESET-NOD32 Antivírus mellé mehet a Spyware Terminator, illetve tűzfalnak a ZoneAlarm.
2011. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sőt az új ESET SMART Security mellé semmi nem kell, mert tűzfal és spyszűrő is egyben... Két vírusirtó meg nagyon nem ajánlott egy gépen...
2011. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ESET Smart Security5:

Tűzfal, Email-szűrés, Vírus- és kémprogram védelem, Valós idejű fájlrendszer védelem, Dokumentum védelem, Webvédelem egyben. Szülői felügyelet, Játékos üzemmód beállítható. Csak éppen egy évre 17 ezer forint...

2011. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"ESET Smart Security5:

Tűzfal, Email-szűrés, Vírus- és kémprogram védelem, Valós idejű fájlrendszer védelem, Dokumentum védelem, Webvédelem egyben. Szülői felügyelet, Játékos üzemmód beállítható. Csak éppen egy évre 17 ezer forint..."


És akkor mi van?

Most is kettő van fent neki, ESET meg NORTON. Tudtommal ezek is fizetősek. Ha telik két fizetősre, akkor telik egyre is... Ja hogy tört mind a kettő, ESET5-ből is van ilyen és a probléma meg van oldva :))

2011. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ESET és Norton egyszerre?! Akkor igaz az, amit régebben olvastam valahol:

"Egyszer hoztak a szervízbe egy gépet, hogy pokoli lassú.

Volt azon minden: NOD32, Spybot, AVG, Spyware Terminator és ZoneAlarm, Windows tűzfal. Szegény Windows, csoda, hogy betöltött ennyi smasszer között...".

2011. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!