Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusirtó a netről, de hogyan?

Vírusirtó a netről, de hogyan?

Figyelt kérdés

Abban kérném a segítségeteket, hogy 10 napon belül lejár a vírusirtó a laptopomon és nem tudom, hogy megéri-e a netről letölteni valamit rá, egyáltalán lehet-e, vagy vigyem el valakihez, de kihez.

Nem vagyok egy számítógép zseni és kérlek ne nevessetek ki a kérdésért.

Most avast van rajt és xp van telepítve a gépen.

Köszönöm.


2011. nov. 6. 11:13
 1/10 anonim válasza:
100%

[link]


ez ingyenes, de csak az alapokat tudja. ha gondolod, próbáld ki. gondolom a letöltés és a telepítés menni fog :-)

2011. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha rám hallgatsz akkor az --ESET NOD32 ANTIVIRUS-t-- teszed rá.Az AVAST -ról bebizonyították hogy néhány vírust be enged sajnos,szóval ne az AVASTOT válaszd.A NOD32 a legjobb.
2011. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
A nod is egy rakás szar, ha érdekel... csak szólok
2011. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor melyiket javasolnád neki?indokold már meg.
2011. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Avastot használom már évek óta, eddig semmi gondom nem volt vele. Előtte Nod 32 volt, de az nagyon lelassította a gépem.
2011. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen a Nod 32 ,nagyon meg fogja a gépet,ennyiből tré, de viszont jobb mint az AVAST.
2011. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az AVAST -ról bebizonyították hogy néhány vírust be enged sajnos..."

Ezt nem kellett bebizonyítani. Nyilvánvaló, hogy minden vírusírtó beenged néhány vírust. Nem kell túlmisztifikálni a dolgot- Persze fontos hogy legyen a gépen, de még fontosabb hogy értelmesen viselkedjen az ember az interneten. Van olyan fokú hülyeség, ami ellen semmiféle vírusírtó nem véd. Használd amelyik tetszik. egy fontos kritérium van, legyen folyamatosan frissítve!

Tört vírusírtóok potenciális veszélyt jelenthetnek, sosem tudhatod hogy aki a törést megírta, mit épített még bele.

Helyedben valamilyen free megoldást választanék.Ha a Wined Genuine MS-től ingyenesen letölthető a MS Security Essentials. Ingyenes megoldássaL rendelkezik még Avira, AVG, Avast. Google bármelyiket megtalálja neked.

2011. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét!!

A letöltéssel majdnem gondom volt, pedig nem vagyok szőke. :)

Végül az avast mellett döntöttem és remélem, hogy mindent jól csináltam, aktuális verziónak most ezt írja ki, hogy 6.0.1289.

2011. nov. 6. 12:02
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek megy a pipa.

Nekem az asztalin régen Nod32 volt, de tényleg belassította.

2011. nov. 6. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:

ESET-NOD valódi licenszkóddal nem lassít, de ez bellításoktól is függ (jelzi, hogy ez lesz a következménye, ha bejelölöd). Törtet vírusirtóból tilos használni! Aki átkozza a "Nod"-ot, az kínai, kazah, orosz stb. szerverekről frissiti, nem ér semmit.

Eset Smart Security5 lenne a számodra megfelelő, van 30 napos próbaváltozata, ha lejár, szerezz be hozzá újságkódot.

[link]

2011. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!