Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hacker be tud lépni a gépembe...

Hacker be tud lépni a gépembe és elindítani a beépített kamerát, vagy ez kamu?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 15:46
1 2 3
 1/24 zeronibble ***** válasza:
100%
Ha LED gyullad ki, mikor kamerát használsz, akkor térjünk vissza erre, ha egyszer csak kigyullad kérés nélkül, ok?
2011. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen be lehet indítani más kameráját :-) Nem kamu és nem kell hozzá hacker tudás.Vannak hozzá programok is de ez nem tiszteséges dolog :-)
2011. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A NASA-t is sikerült már feltörni, pont egy mezei felhasználó gépe jelentene nekik akadályt...
2011. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez hihetetlen. Nem akartam elhinni,mikor egy haverom leragasztotta a kameráját kivisítottam. :) És mégis igaz.. Köszi a válaszokat!
2011. nov. 9. 15:55
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem kell ahoz leragasztani.Elég ha notin kikapcsolja vagy nem rakja fel a drivert és már nem is lehet hozzáférni a camhoz :-)
2011. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igazad volt, én is kiröhögtem volna. Eleve aki annyira ért hozzá hogy ilyet megcsináljon, annak ezer jobb dolga mint hogy egy átlag felhasználó kameráját nézegesse...
2011. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a NASA feltöréssel ne gyertek már... Cikk is volt róla hogy katasztrófa az informatikai rendszerük, elavult már mindenük, azért tudták feltörni.

Meg az ilyen feltörések 99%-ban felhasználói hülyeség miatt lehetségesek csak.

2011. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azért mondtam mert a NASA feltörői pont más webcamjával fognak foglalkozni, csak példaképp, de ezt értesd meg te egy olyan fafejű felhasználóval aki leragasztja a webcamját...
2011. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
De ehhez nem kell semmi komoly tudás.Egy mezei felhasználó aki egy kicsit jobban konyít a géphez progi segítségével simán megoldja.
2011. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ma 17:17:


Hát igen itt van a baj, erre írtam én is hogy 99%-ban csak akkor lehet feltörni egy normálisan beállított és védelemmel ellátott gépet ha a felhasználó sík hülye, és kattintgat össze vissza meg megnyit minden szart.

2011. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!