Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet visszaállitani a...

Hogyan lehet visszaállitani a rendszert egy néhány orával azelőtti állapotba?

Figyelt kérdés
Benyeltem egy virust és szerintem nem siekrült teljesen megtisztulnom töle, hogyan lehet visszaállitani a rendszert 1-2órával előbbi időpontba? láttam hogy ccleaneren van iylen funkcio de nem jöttem ár a használatára
2011. nov. 30. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy visszaállítod a rendszert, a vírus nem törlődik ki!
2011. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen egyszerű lenne, nem lennének fertőzött gépek. Visszaállítani csak akkor lehet, ha van visszaállítási pont, ilyet a windows is képes csinálni, illetve vannak erre alkalmas programok, de csak arra az időpontra lehet visszaállítani, amikor a pont készült. Utólag ilyet már nem lehet csinálni, ráadásul a vírust se tünteti el, tehát ez bukó. Lehet készíteni teljes lemezkép mentést, erre alkalmas pl a norton ghost, ez teljesen felülírja a rendszermeghajtó tartalmát, így a vírus is eltűnik, viszont utólag ilyet se lehet készíteni, szóval ha kiirtani nem tudod, akkor csak a reinstall segít, de utána érdemes készíteni egy backupot, ha nem tudsz ghostot beszerezni, vannak más ingyenes programok, pl a Hiren's boot cd-n.
2011. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
RegistryBooster - CCleaner :Próbáld ki lehet hogy segÍt nem biztos de sok várakozó kellemetlenséget el lehet kerülni evvel a programmal .Az viszont érdekelne milyen vÍrusÍrtód van ?Ha van is vÍrusÍrtód és tűzfallal rendelkezik kapcsold be a windowsz tűzfalat is legközelebb .Vigyázz a rendszer visszaálÍtásokkal , nem minden esetbe oldja meg a vÍrus problémákat .VÍrusprogramok közül ajánlom a Outpost Firewall Free 6.51 ,ha durvább oldalakat látogatsz ajánlom a Comodo internet védelmet
2011. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kösz a segítségeket, nod 32m van,

A probléma az volt hogy egy program telepitésekor felrakott egy oylan fájlt ami a nod32 virusosnak észlelet, én meg egyböl uninstaláltam, de hülye vagyok, mert az uninstaláloba kinai karakterek voltak csak, és szerintem azzal feltettem egy másik virust.

2011. dec. 1. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!