Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért van ez a zene?

Miért van ez a zene?

Figyelt kérdés
Szóval leültem a gép elé, videókat néztem, facebookoztam és egyszer csak el kezd szólni a zene, pedig nem nyitottam meg semmit, Ha kikapcsolom a wifit akkor megszűnik, de sehogy sem tudom leállítani nincs semmi plusz ikon,semmi szokatlan a gépen, fél órája itt keresem hogy mi ez ,de nem tudok rájönni. A vírusirtót futtattam talált 3 trójait azokat el is távolította. Később megint elkezdett szólni a zene (szerencsére mindig más szól:D) Szóval amikor nincs megnyitva az Internet akkor is szól, filmet se tudok így nézni mert közbe megy.
2012. febr. 4. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

CTRL+ALT+DEL és a folyamatoknál keresd meg hogy melyik nem illik oda és tiltsd le

valószínűleg beépült valami a Flash playerbe

2012. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

még annyit segítek hogy a leírásnál láthatod az alkalmazások gyártóját tehát ha pl AMD vagy Microsoft a gyártó akkor azokat ne kapcsold ki de ha valami xy marhaság van odaírva vagy ilyesmi akkor azt kikapcsolhatod

minden bizonnyal föl fog tűnni melyik folyamat nem része a géped működésének

2012. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
másik gépemről írok. Hirtelen megállt a zene és elment a ELMENT AZ asztalról minden! újraíndítottam és semmi sincs az asztalon. kék az egész.
2012. febr. 4. 20:23
 4/21 A kérdező kommentje:
elnézést a sok hibáért ,de nagyon ideges vagyok!
2012. febr. 4. 20:24
 5/21 anonim ***** válasza:

Upsz az nem jó

lehet hogy vírus okozta a zenét mindent


indítsd újra a gépet nyomogasd az F8-at és indítsd csökkentett módban

futtas le egy vírusírtót és nézd meg a telepített programoknál nincs-e valami kétes eredetű szoftver ami ilyen azt töröld

2012. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
oké megyek megpróbálom
2012. febr. 4. 20:35
 7/21 A kérdező kommentje:
nem lehet csökkentett módban indítani csak win7-ben.
2012. febr. 4. 20:54
 8/21 anonim ***** válasza:
indítsd el Win 7-en és nyomj resetet utánna meg szokta kérdezni hogy szeretnéd e csökkentett módban indítani
2012. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
bejelentkezek megjelenik az a háttér és más nem. Mit tegyek? Most újra kell rakatnom az Op rendszert? 1 hete kaptam pedig 300.000 ft volt a laptop. Úgy sajnálom.. Avg2012 vírusirtó volt rajta sok jó gyári programmal.
2012. febr. 4. 20:57
 10/21 A kérdező kommentje:
a resetet hol találom? és mikor nyomjam amikor bejelentkezek a fiókomba? vagy egyből újraindításkor?
2012. febr. 4. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!