Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért van ez a zene?

Miért van ez a zene?

Figyelt kérdés
Szóval leültem a gép elé, videókat néztem, facebookoztam és egyszer csak el kezd szólni a zene, pedig nem nyitottam meg semmit, Ha kikapcsolom a wifit akkor megszűnik, de sehogy sem tudom leállítani nincs semmi plusz ikon,semmi szokatlan a gépen, fél órája itt keresem hogy mi ez ,de nem tudok rájönni. A vírusirtót futtattam talált 3 trójait azokat el is távolította. Később megint elkezdett szólni a zene (szerencsére mindig más szól:D) Szóval amikor nincs megnyitva az Internet akkor is szól, filmet se tudok így nézni mert közbe megy.
2012. febr. 4. 19:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Persze ha értessz hozzá nyugodtan rakd újra semmi baja nem lesz
2012. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
bocs azthittem asztali
2012. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én is azt csinálom ha valami nem frankó

simán bepattintod a lemezt és követed az utasításokat nem nagy cocc

2012. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
csak rengeteg fontos dolog volt rajta és jó lenne megcsinálni. Jelenleg nincs win7 op rendszerem amit fel tudnák rakni. Ha valaki tud még valami módszert amivel helyre tudnám állítani kérem írjon. A fényképezőgépemmel mikor csatlakoztam tegnap láttam egy olyan ikont hogy , I love you letöröltem,de mikor megint bedugtam a gépet és megnyitottam a mappát akkor megint ott volt. most ha fényképezőt ebbe a gépbe is bedugnám erre is rámenne a vírus?
2012. febr. 4. 21:06
 15/21 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy rámegy

ezek csak a rendszert teszik tönkre


ha beírod a startmenü keresőjébe hogy msconfig akkor azzal is le tudod tiltani azt a marhaságot és a csökkentett módot is be tudod kapcsolni

2012. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
hogy lehet letíltani? mit írjak?
2012. febr. 4. 21:31
 17/21 anonim ***** válasza:

startmenüben van alul a keresés beírod azt hogy msconfig

és rákattintassz

kijön egy ablak (rendszerkonfiguráció)

és ott kiválasztod hogy hibakeresési indítás

megkérdezi hogy szeretnéd-e újraindítani a gépet (igen)

és csökkentett módban fog indulni


2 lehetőséged van vagy megpróbálod törölni a vírust a rendszerből ahogy mondtam vagy lemented valamire az összes fontos cuccot és újratelepíted a rendszert


(ha végeztél a csökkentett módban újra beírod hogy msconfig és kipipálod hogy szokásos indítás)

2012. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

megpróbálhatod a rendszervisszaállítást is ebben az esetben írd be ugyan oda hogy rstrui

és kövesd az utasításokat

2012. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nincs start menüm, nincs semmi a gépemen. Egy ikon se, semmi. Bejön a háttér és más nem. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. febr. 4. 21:45
 20/21 anonim ***** válasza:
2012. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!