Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezért jár börtönbüntetés? És...

Ezért jár börtönbüntetés? És ha igen, mennyi?

Figyelt kérdés

Adathalászattalvaló Steam accountok ellopás (pénzben semmi kárt nem okoztam), csak egy team fortress 2 nevű játékban,

wow-hozhasonlóan átadtam magamnak fegyvereket stb...

Lehet nyugodtan szidni kommentekben, de max kapsz egy lepontozást. Ami érdekelne, hogy ezért jár-e börön, mennyi, és hogyegyáltalán foglalkoznak virtuális sapkák ellopásával...

írták emailben hogy letiltották az accountomat, mások accountjának ellopásamiatt, ÉS fenttartják a jogot, hogy az ügyet átadják a felelős hatóságoknak (bár úgytudom ezeket csak amerikában csinálják, lásd: Felh. feltételek)



2012. febr. 17. 11:15
 1/9 knox válasza:
ne csinálj belőle ügyet semmi bajod nem lesz a rendőrség pont nem ér rá ilyen dolgokkal foglalkozni főleg nem feljelentés nélkül. ugyhogy nyugodj meg "lopkodj" tovább még meg nem unod. és egy jótanács ha már "lopsz" ne verd nagydobra :)
2012. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nemleszz a magyar rendőrök leseszarják
2012. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tryonix válasza:
57%
Akkora low vagy, ahelyett, hogy játszanál, csalsz, és úgy nyersz????????????? Te tiszta hülye vagy, ilyenkor magadat csapod be, attól, hogy jó cuccaid vannak, az még nem azt jelenti, hogy jól is tudsz játszani. Csak azok lopnak, akik nem tudnak játszani, és bebizonyítják, hogy mekkora lowok.
2012. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
én tudok jol játszani mégis hackelek sherwooddungeon... elözö ebbe nemvolt igazad és anyád a low.
2012. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tryonix válasza:
A sherwood az egy szar, ott még sztem azért is fizetned kell ,hogy szarhass, már bocsánat. és nem arról beszéltem, a hackelésről beszéltem, mert az egy más tészta, én a lopásról dumáltam, te ócska low.
2012. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lesz semmi belőle valószínűleg, de már letiltották a te accodat és a tulaj esélyes, hogy mindent visszakap.

Megérte?

Ha volt bármilyen Steames fizetett játékod, akkor nem.

2012. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, és igen, megérte (unusual sapka ~ $150)
2012. febr. 18. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Jah, hogy máris tovább passzoltad?

Mert ha felfüggesztették az accodat és azon van a cucc, akkor azzal bizony semmit nem érsz.

2012. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezer év mari nénivel egy pincébe
2012. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!