Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus van a gépemben?

Vírus van a gépemben?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan de letöltődött a netről egy magát vírusírtónak nevező program. A neve Strong Malware Defender.

Sajnos, csak keveset tudok angolul, így nagyon nem értek hozzá, hogy ez pontosan mi. Azt írja ki, hogy ennyi meg ennyi vírus, féreg stb. van a gépemen, de a vírusirtó amit használok (NOD), nem vesz észre semmit. Állandóan azzal jön ez a hülye program, hogy vegyem meg a szoftvert, hogy vírustalanítsa a gépemet. Kitörölni nem tudom, mert a kereső nem találja ezt a programot. Szerintetek mit csináljak?


2012. márc. 2. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak reklám hogy fizess rá elő

Ha a NOD nem ismeri nem fog kárt tenni a gépedben

2012. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy Nod32 -vel sokra nem fogsz menni, ritka gyengusz védelmi termék, hogy finoman fejezzem ki magam. Amit ajánlok, az ez:

[link]


Ez egy kémprogram-eltávolító, telepítsd fel, a Nod32 -vel nem fog összeakadni, mivel nincs valós idejű védelme. Ha telepítetted, egy definíció-frissítés után egy Teljes vizsgálatot, vagy ahogy a program nevezi angolul "Complete Scan" -t végezz el, minden lehetséges meghajtón. Nekem fél óra alatt végezni szokott. Amit talál -bármi is az-, karanténba vele!


Amúgy ezek után a Nod32 -t javallott lenne leszedni, hisz látod, mennyit ér. Telepíts pl. egy ingyenes AVG -t helyette, fényévekkel jobb a védelme (úgy értsd, hogy ér is valamit, nem csak nyaral a gépeden):

[link]


Továbbá nem írtam, de az a Strong Malware Defender valóban egy vírus. Egész konkrétan egy "kamu vírusirtó".

2012. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy hamis vírusirtó, vagyis maga a vírus (trójai).

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt a hamis vírusirtót beengedte a gépedre a "Nod", akkor az hamis kódos tört vacak lehetett, mert ugye nem fizetünk a valódiért!? És aztán a valódit átkozzuk, pedig annak semmi köze hozzá. Ne sajnálj néhány ezer forintot érte, vagy használj ingyenes, de VALÓDI vírustót. A gépeden a Windows-t újra kell telepíteni, más megoldás nincs.
2012. márc. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki segített.
2012. márc. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!