Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » IObit malware fighter free-ről...

IObit malware fighter free-ről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Háááát én szerintem nem valami nagy eresztés. Ha javasolhatok egy másikat akkor malwarebytes vagy superantispyware.
2012. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

annyit tudok hozzászólni hogy gratulálok

véletlen se a nagy nevek közül válassz utána meg csodálkozzál :D:D

2012. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de azér jó kis vírusítoként amikor letöltöem inditotam egy víruskeresét és talált 2 fertözést pedig volt avastom,avg meg eleneröiztem a nod 32 vel az ingyenes online elenörzéssel meg az ad-aware se ismerte fel ezt a 2 fertözést egy troja meg valami a rendszerrel azér nem haszontalan meg az iobit termékek jok csak az az elsö változatok gyengák és még ott tartanak ennél,de jobb ha van mellé egy erös vírusírtó
2012. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A malware fighter inkább anti-spywarenek mondható. Sokkal kevesebb definícióval rendekezik, mint egy ingyenes antivírus. Ha a malware fighterhez hasonló szoftvert keresel, akkor javaslom neked a Malwarebytes Anti-Malware-t. Ez szinte tök ugyanaz, csak sokkal jobb.
2012. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!