Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinek van ilyen hangszórója?...

Kinek van ilyen hangszórója? Mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 2. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kis 2.1-es hangfalszett! Logitech, baj nem lehet vele, minőségi!
2012. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát sztem is meg néztem róla vidit és elég jól szól!
2012. márc. 3. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:

videóról hogy állapítottad meg hogy jól szól????? De amúgy nagyon ügyes vagy mert még senki nem tudta ezt utánad csinálni:)

Any@d gec-i komolyan huzzál már le innen a k urva fontos kérdéseiddel vedd meg azt kész egy sima sz@ros 2.1-es pc hangfalról beszélsz mindegyik ugyanúgy szól max ha 2-ért veszed lomisnál az lehet recseg majd!!!

ennél már megérteném kérdésed!!

[link]


de 6ezerért nem kapsz se sz@rabbat se jobbat. egy alap kis hangfal. skyphoz meg ilyenekhez esetleg halkan filmet nézni játszani. de nem zenehalgatásra tervezett üvöltő sakál hangfalrendszer gondolom azért ezt sejted?!

Bocsi a hangnemért de ez a kérdés egy K. urvanagy ba. romság!!

2012. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha kur.vára nagy baromság akkor mi a kurv@ @nyádnak írsz választ?
2012. márc. 5. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert utálom az ilyen kurv@hülye kérdezőket.....F@szom kivan az ilyen kérdésekkel, amire a válasz egyértelmű szar mint az összes 10 alatti mit akarsz világot váltani 5 ezerből.

Amúgy tudo h mit írok nekem a gépen egy 5.1-es rendszer van 1600W teljesítménnyel és nem olcso vacak!!!!! erre irtam is h ilyen rendszernél már jogos kérdés h jó e!!!!!

2012. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A yamaha-t se nevezném hangfalnak.Nagy sz@r az egész.

Ezek már hangfalak nem úgy mint a yamaha meg többi kis csipogó: [link]

ezekből 2 mély + 2db 3 utas és a hatás nem marad el .

2012. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha te mondod! de nem ez a lényeg h melyik márka a jobb, én azért linkeltem azt mert azt adta ki nekem a google elsőként és példának nagyon is jó! A lényeg h hülye a kérdés,hisz 5-6ezerért mit akar? és a poén az h videóból megállapítja, hogy hogyan szól:):) ez a legjobb benne:):)
2012. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ebbe neked van igazad .
2012. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!