Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Csináltam youtubera egy...

Csináltam youtubera egy videót. Pár nap múlva ezt találtam az online tárhelyes fiókomban (lent) szerintetek komoly?

Figyelt kérdés
"I suggest you to remove your shit, kiddie. I'll check your channel again, if your crap will be still there you'll meet the consequences. " És oda volt írva a jelszavam, az ip-m meg a felhasználónevem, mert azokat feltörte. Ez most komoly? Meg mi baja van egy olasz csávónak (mert olasz) a youtube videómmal? Szerintetek letöröljem?
2012. márc. 26. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen az egy mocskos hacker csinálta változasd meg a jelszavad betűkből számokból álló kombinációra fióknál jelszó emlékeztetőt ami be van állítva.A gépeden lehet hogy van egy kémprogram és azzal lopta el a jelszavad.Belepiszkál a fiókodba be se tudsz lépni!
2012. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyi lépj be a g mailbe lehet hogy ott a tag IP-je és jelentsed nekik valahol biztos meglehet tenni.
2012. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ne a videód töröljed vagy a fiókod vagy kémprogram van a gépeden azt valamivel úgy telepítetted rá vagy valami olyan a jelszó amit pl egy szótárban lévő szavakkal ha kipróbállja pörgetni azzal megfejti a jelszó számokból betűkből álljon ismétlődjenek nyugodtan a karakterek azt ezer év alatt se fejti meg a kis ge.. Valami ilyen legyen t6et3bju318gv21 8 karakter felett már évekig fejtegetheti.Amúgy aki ezt csinálta ezért ha elkapják ezért már börtön jár.
2012. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ok köszi a válaszokat de szerintem profi a gyerek. Itt van hogy mit tört fel, még képet is küldött róla (a személyes adatokat kitakartam, de az eredeti fotón fent voltak): [link]

Szerencsére mostanra mindent megváltoztattam, még az ip-t is (dinamikus ip-m van). Csak attol félek hogy megint akármikor betörhet. A vírusirtóm pedig eredeti, fizetett, 3 tűzfalam van tehát nem értem mi lehet. Nagy eséllyel a gépembe nem tört be, csak az ftp-n keresztül hatolhatott be, de azt is leállitottam és letöröltem mostanra.

2012. márc. 26. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!