Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki megtudja mondani, h mi...

Valaki megtudja mondani, h mi alapján teszi a facebook előre egyes ismerőseimet a chat listán, aztán MORE ONLINE FRIENDS néven egy másik csoportba a maradékot? (komoly válaszokat várok)

Figyelt kérdés
van valami szisztematikája annak, h kik kerülnek előre (mondjuk: nézte az adatlapom, tetszett neki valami a kiírásaimnál) vagy totál véletlen az egész..?
2011. nov. 5. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

ne haragudj, muszáj beírnom, mert engem is érdekel a válasz :S

amúgy szerintem az alapján, hogy kivel mennyi gyakran beszélsz/látogatod az adatlapját :-? legalábbis úgy vettem észre, de nem tuti :S

2011. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam.. de az is lehet, h tök véletlen, mindenesetre érdekelne (: mert a legtöbb ember aki ott szerepel azzal napi szinten tartom a kapcsolatot..a mor online friendsre rá se szoktam nézni :D
2011. nov. 5. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát hogy mi alapján teszi őket előre nem tudom.De biztos hogy nem az alapján hogy akikkel sűrübben beszélsz, mert nekem 2 olyan ember is szerepel azon a listán akikkel soha nem cheteltem, nem lájkoltam képét, posztját semmilyét és ők sem az enyimet.
2011. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pedig azok vannak ott, akikkel gyakran kerülök kapcsolatba, like, chat, komment, poszt, bármi révén. :) Egytől egyig.
2011. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!