Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Svchost. Exe Jeefo vírusra,...

Svchost. Exe Jeefo vírusra, csak újratelepítés megoldás van? Vagy esetleg vala más megoldás nincs?

Figyelt kérdés
Sajnos csomó exe programot kellett törölni, még írtja a vírúst. Smart securityvel mikor próbáltam csak még több vírust dobott ki avg-vel csinálom most, de nem tudom, hogy kitörli-e.
2012. ápr. 16. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Na, ez az AVG teljesen kitörölte a vírust próbáltam olyan programokkal is amik erre vannak csinálva, hogy ezt a vírust törölje ki, de mind pénzes volt. Sőt még játékok is elindulnak
2012. ápr. 16. 19:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az AVG az összes .exe fájlt törli, akkor telepítheted újra a Windows-t. Normális virusirtó megtisztitja a rendszerfájlokat, a vírust bezárja a karanténba. Jó régi trójai! ESET-NOD biztosan felismeri, ha nem tört.

[link]

2012. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2007 óta nem volt azon a gépen vírusirtó????

A Win32/Jeefo.A féreg

Létrehozva: 2007-11-06, 16:39:18

Utolsó frissítés: 2009-11-09, 17:38:55

Platform: Win32

Típus: féreg

2012. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a gép most 2011-be lett összerakva, nemértek hozzá, de elég új alkatrészekből van, de ez egy játékből jött vírus rájöttem ami mostani, most jött ki. Nem törölt ki egyáltalán minden exe fájlt. Igazából csak ilyen játékok,meg torrent exe fájlait törölte, de azt se mindet, mert volt amit nem fertőzött. Szóval semmi baja sincs 110-en valahány fertőzött program volt.
2012. ápr. 16. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebbi számítógép merevlemezéről átmásolva az új gépre a saját fájlokat szoktak felbukkanni régebbi férgek és trójaiak. Haver gépén így jelent meg a 2007-e Kylie trójai.
2012. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!