Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem nem lép be a rendszerb...

A gépem nem lép be a rendszerbe, mert valamit csúnyán elnyomkodhattam. Az ujratelepités lenne az egyetlen megoldás, de azt meg nem engedi. Miért?

Figyelt kérdés

Nem engedi, hogy telepítsem se a Win7et, sem az XPt, mert ezt a hibát írja ki: "a telepítő nem talált a számítógépen telepített merevlemezes meghajtót. Ellenőrizze, hogy van-e bekapcsolt merevlemezes meghajtó, és az megfelelően csatlakozik-e a számítógéphez és a lemezzel kapcsolatos hardverbeállítás megfelelő-e.. "

Nekem sosem volt gondom a meghajtómmal, mindig olvasott minden lemezt, most meg kiir egy ilyet, és nem telepíti :( Mit tegyek, valakinek van ötlete?:((


2011. okt. 4. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tönkre ment a vinyód vagy kilazult a kábel. Esetleg mozdítsd meg a csatlakozókat.
2011. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először nézd át a csatlakozókat. Ha nem hallani hogy működne a winchester, akkor tegyél rá másik tápcsatlakozót, meg cseréld le a SATA vagy IDE kábeledet. Variálgass. Egyébként nem állítottál el semmit a BIOS-ban? Ha igen, az is gond lehet.... Ha semmi nem jó, vidd el egy ismidhez és próbáljátok ki nála a winchestert...
2011. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az zavar a legjobban, hogy a meghajtó ugyanúgy dolgozik, mint eddig. A hangját ezer közül is megismerem, és mindig hallom ha valamit máshogy csinál. De most semmi rendelleneset nem hallottam, mindennek nomalis hangja van :( Ezért nem értem.
2011. okt. 4. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!