Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast első frissítésétől...

Avast első frissítésétől rendszer lefagy, miért?

Figyelt kérdés

Újra lett rakva a rendszer,semmi nincs még fent csak a driverek,de az Avast 7 nem tudom elképzelni miért de lefagyasztja miközben elkezd frissíteni.Még ideje sincs feljönni az ablaknak ami jelzi,hogy frissült,teljesen ki akasztja a dolgokat... Tegnap telepítés végén jártam így mikor gyors vizsgálja a rendszert.Utána meg telepítés végén mikor rá mentem volna a "Kész" részre...

Régebben 1x csinált ilyet már gyors vizsgálat közbe,de azóta eltelt kis idő.Most meg tegnap óta egyszerűen sz.r ismét. Tud róla valaki valamit? Mert úgy nézz ki külföldi fórumról ítélve,hogy talán megint frissítési búg van..

A rendszer xp,ha ez valamit is számítana.Lényeg nem bírom felrakni anélkül,hogy ne kellene aztán kinyomni a gépet.



2012. ápr. 21. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ingyenes termék, nem kiforrott technika, mit vársz. váltsd kaspersykre azzal még érsz is valamit.
2012. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez érdekes nekem még nem okzot hibát a frisitésnél csak amiközbe azt csinálja egy kicsit lassab lesz a gép szerintem ahogy montad tényleg egy bug lehet az ha nem hagyja abba talán le kell törölnöd vagy valami vírus lehet hiba futasd le ezt: [link]
2012. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vírus biztos,ha elolvastad amit írtam friss oprendszeren próbáltam.Azóta nem tudom mi a helyzet.Jött ki esetleg új program verzió? Mert csak,akkor érdemes ujjból megpróbálnom.
2012. ápr. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!