Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudok belépni a faceboo...

Hogyan tudok belépni a facebookomba ha egymás után 2-3szor változtattam meg a jelszavamat és emaitt csak egy ip címről azaz csak egy gépről enged mindig belépni?

Figyelt kérdés
Az a szitu, hogy kb egy hónappal ezelőtt nem tudtam belépni a facebookomba. Azt hittem feltörték, ezért gyorsan kértem egy jelszó emlékeztetőt. Utána új jelszót adtam meg. Azzal sem engedett be egy darabig, majd végül igen. Ezután újra megváltoztattam, és azóta az az állapot van, hogy a laptopomról (ahonnan mindig is a legtöbbet léptem be) enged csak a facebookomba, semmilyen másik számítógépről nem. Minden másik gépem ha próbálkozom, azt írja ki, hogy rossz jelszó/email címet adtam meg. Van esetleg még valaki itt ezzel a problémával?

#Facebook #fésbúk #fbok #fbuk
2012. máj. 10. 19:12
 1/1 anonim válasza:
Szerintem vagy írj a facebooknak és jelezd a hibát, vagy pedig regisztrálj fészre újból. Nekem egyszer feltörték, mindent letöröltek, meg csomó képet feltöltöttek, ezért töröltem a fiókom, és újból regisztráltam.
2012. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!