Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset Smart Security Miben jó?

Eset Smart Security Miben jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kiváncsi lennék ki miért szereti illetve gyűlöli a(z) Eset Smart Security-t.

Illetve mi a számotokra jó vírusírtó avast! -n kívül.



2012. jún. 10. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem ESET van, szerintem elég gyors (gyorsan átnézi a gépet), bár túl sokat lefoglal a RAM-ból.
2012. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leginkább csak apróságok, havikóddal használom, így van hozzá tűzfal, és nem dobál reklámokat, jól végzi a dolgát.


Ezek mellett az Avirát szeretem még.

2012. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Gépemre felrakom keresek hozzá kódot és virtuálisan(vmware) Bitdefendert fogom tesztelni és ha az jobbnak minősül akkor az ha nem akkor eset.
2012. jún. 10. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:

2009 óta használom, ez mást éppen az ESS5. És igen, megvettem és hamarosan újra megveszem a licenszét. Ha szigorúra állítod be, akkor egészen kiváló a webvédelme, jó a többi és é verhetetlen a tűzfala. Akik itt döhöngenek és átkozzák, rendszerint HAMIS kóddal használták, amelyeknek az ázsiai szervereit a gyártó cég rendszersen letiltja, az 5. ráadásul felhő alapú, vagyis folyamatos a kapcsolata a frissitő szerverrel. De kizárólag valódi Windows-ra és rendszergazdaként lehet telepíteni a valódit.

Ez a gyártó cég oldala, itt van a 30 napos próbaverzió. Regisztrálsz, kapsz TRIAL kódot és segítséget is a beállításokhoz.

[link]

2012. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a 6 os beta verziót löktem fel 4 hónapos lilenc-cel.
2012. jún. 10. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
leginkább semmibe, amire kitalálták arra használhatatlan
2012. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!