Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A három közül melyik program...

A három közül melyik program tetszik leginkább?

Figyelt kérdés

Lécci rendezzétek sorba! :)

Ha akarod írd oda pluszba, azt ami neked legjobban tetszik, de engem ez a három érdekelne nagyon.


-ESET Smart Security 5.2 (eredeti kóddal)

-avast! Free Antivirus 7

-Microsoft Security Essentials


Lehet rövidíteni is :)

Pl:

-ESS

-avast

-MSE


Köszi a válaszokat!


2012. jún. 20. 15:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én nem telepítettem toolbart... :D
2012. jún. 20. 17:40
 12/23 anonim ***** válasza:
Magától bizony nem terem rajta a gépen fel. Rengeteg programhoz hozzá van csomagolva, és ha telepítés közben nem veszed ki a pipát, akkor már meg is szállta a gépedet. Te telepítetted. Nem szándékosan, hanem figyelmetlenségből, de ez a tényen nem változtat.
2012. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
nekem egyik se tetszik.
2012. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

ESET Smartot választottam eredeti kóddal, remélem jó lesz.

[link]

2012. jún. 21. 01:19
 15/23 anonim ***** válasza:
AVAST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
az ESET NOD32-őt sokcég ajánja de nem tudom hogy miért de am Microsoft Securítyt használok
2012. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
a 2.7-es nod 32-őt
2012. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Kedves dr. Bosko! Remélem tudod, hogy mekkora hülyeséget írtál?


"A vírusirtó maga amúgy, csak jelez, ha már megtörtént a "baj" és a vírus bejutott, gyakorlatilag ilyen utolsó védőbástyaként funkcionál."


Igen, akkor az sem mindegy, hogy mennyire tud szétterjedni a vírus igaz? Végülis ráérünk csak akkor vírusírtással foglalkozni, ha ne adj Isten a hardvereink már füstölnek.


"Ezt kell kivédeni és csak megbízható helyekről töltögetni, torrentezni. "


Gratulálok! Torrentről töltögetni hogyan lehet ésszel? Ha valaki torrentezik, akkor mindenképpen ajánlom a vírusírtót.


Továbbá:

Ha nem töltesz le semmit, akkor nem kerülhet vírus a gépre? Minek ellenőrizni a pendrive-ot, minek ellenőrizni az e-maileket? Ugyan már há csak ésszel kell internetezni nem? Mert a legnagyobb weboldalak nem lehetnek vírusosak?


Tűzfal + vírusírtó! Mind a kettő kell! Az, hogy melyik a legjobb, az már vitás kérdés. A fent felsoroltak közül mindenképpen az ESET Smart Security 5.2, de az AVG Internet Security-t is mindenképpen csak ajánlani tudom. Az avast! Free Antivirus 7 mindenképpen kevesebbet tud, nem hiába ingyenes, de ez nem azt jelenti, hogy rossz lenne.

2012. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 csacsi2 ***** válasza:

ESS

előny.:

Nem riaszt feleslegesen, átlátható, rendszeresen frissíti az adatbázist, kis teljesítményű gépeket sem fog meg.azóta se szedtem be vírust!


hátrány.:

Nem jó a vírus kiírtására (töröl), viszont megelőzésre kiválló!


ui.:

Sokan mondják hogy nem tudja kiírtani a vírust, de talán nem kell odáig eljutni, hogy megfertőzződjön a gép, az a biztos!

2012. dec. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan fogja a gépet az Eset, játék közben lagokat okoz, emeli a pinget, utálatos egy valami. Avira, amiben eddig nem csalódtam, de a legjobb, ha netezéshez, torrenthez felraksz egy linuxot, azt nem tudja fertőzni a vírusok 98%-a.
2012. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!