Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért adja be folyton az...

Miért adja be folyton az "adatvégrehajtás megakadályozása" ablakot, amikor egy bizonyos mappát nyitok meg?

Figyelt kérdés
Fényképezőgépemmel csináltam képeket, azokat feltettem a gépre egy külön mappába és ha megakarom nyitni akkor adja be. Korábban is tettem már fel képeket a gépről, akkor nem csinálta ezt. Mit lehetne tenni? A sajátgép is lelassul.

2012. aug. 21. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
én józan paraszti ésszel gondolkodtam és beírtam a hiba üzenetedet a Google-be és itt a válasz: [link] olvasd végig
2012. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de még mindig nem tudom mit kellene csinálni. Nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz sajnos :/
2012. aug. 21. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi, de ezt már csak te tudod megoldani jobban nem tudom megmagyarázni mint a Microsoft végre kell hajtanod az utasítást amit leírtak...
2012. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amit linkeltél ott a További információnál ír egy ilyet: "Ha a számítógép csak a fontosabb Windows programoknál és szolgáltatásoknál akadályozza meg az adatvégrehajtást, nem adható hozzá programra vonatkozó kivétel. Ez a Windows XP SP2 tervezett sajátossága." Nekem pont ez van beállítva, akkor ez az jelenti, hogy nincs megoldás?
2012. aug. 21. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor bocsánat ha nem adható hozzá akkor nem tudsz mit tenni:S
2012. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!