Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Jelszóhoz kötött telepítés?

Truman Zoltán kérdése:

Jelszóhoz kötött telepítés?

Figyelt kérdés
Tudjátok van az a megoldás, amikor vendég fiókba vagyunk és csak akkor enged bármilyen programot telpítteni, hogy ha megadjuk a rendszergazda jelszavát. Engem ez a megoldás érdekel, de a rendszergazda fiókban. Tehát azt szeretném beállítani, hogy ha nem vagyok a gépemnél és valaki oda ül, akkor csak akkor bírjon telepítteni, hogy ha megadja az adott jelszót.
2012. okt. 8. 21:00
 1/2 anonim válasza:
CSak neked legyen rendszergazdai hozzáférésed...
2012. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy a gépednél akkor felh. váltás, vagy egy jó képernyővédő, amin be van kapcsolva a start képernyőre kidobás, utána be kell írni a jelszót.


Amúgy meg ha bárki odaül, az valaki olyan lesz, aki hozzátartozó. Ő meg úgyse telepít semmit engedély nélkül (nálunk ez így megy, ideül anyám, netezik, de nem nyúl semmihez, mert egyrészt nem érdekli, másrészt meg tudja hogy ez az én fiókom.)

2012. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!