Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hálózaton belül otthon pl 2...

Hálózaton belül otthon pl 2 gép esetében az egyik illető meg tudja nézni, hogy a másik mit csinál pl milyen oldalt nyit meg a z adott böngészővel?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Megoldható, de kicsit macerás, szóval inkább ne erőltesd.
2012. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem is akarom, csak érdeklődöm:D kell hozzá külön program vagy simán anélkül is megoldható?
2012. okt. 9. 13:05
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:
100%

azt, hogy milyen oldalat nyitogatott meg, külön program nélkül is meg lehet nézni.

hogy konkrétan, most, mit csinál, azt is meg lehet nézni windows-on, beépített programmal.


hogy ezt a másik tudta nélkül csináld, na ahhoz már kell program.

2012. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"hogy ezt a másik tudta nélkül csináld, na ahhoz már kell program."


Nekem miként tűnne fel, hogy épp nézi azt amit én csinálok? vagy miért kell ahhoz külön progi, hogy észrevehetetlenül csinálja?

2012. okt. 9. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert ezeket ált. engedélyezni kell, vagy előre futtatni. (Van egy halom szülő felügyeletes program ami biztosan tudja ezt, vagy lehet telepíteni különböző forgalom figyelőket.)

De ezek látszanak a gépen és oda kell mennem elé telepíteni.


Én elsősorban arra gondoltam, hogy titokban kellene, erre írtam, hogy macerás és ezért hanyagold.

(Ha értesz hozzá mondjuk könnyű, de a kérdésből nem ez látszott.)

2012. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem még jó pár éve bátyám szólt át a másik szobából és mondogatta h épp mit nézek:D azóta szerintem ilyen üldözési mániám van:D mondjuk ő ért is hozzá. Tehát aki nem jártas az ilyesmiben nem tudja könnyen megnézni vagy akár valami fórumon utána járni?
2012. okt. 10. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy vírus, amivel teljes irányítást szerezhetsz egyesek gépe felett, ez is tud ilyet. Tudja a mentett jelszavaid is nézni, és hasonló finomságok.


Nagyon jó, én is azt használom, megfigyelésre tökéletes.

2012. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!