Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az avast! -nál, ha már megkapt...

Az avast! -nál, ha már megkaptam emailba a kulcsot, onnan hogy kell tovább folytatni?

Figyelt kérdés
nem értem hova kell, mit bemásolni. légyszíves, pontossan írja le nekem valaki,hogy megértsem./65éves vagyok:)/előre is köszönöm a segítséget!
2009. aug. 15. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Elindítod az Avast-ot(Start/Minden program/Avast)...bejön egy ablak, ahol beilleszted a serialt...
2009. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Be.....ja.

Jobb klikk a tálca ikonon,Avast névjegye és annak az alján van.

2009. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2009. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,eddig ment,most kirakott a képernyőre egy olyan képet,ami úgy néz ki mint egy autósmagnó, hogyan tovább?
2009. aug. 15. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd át a beállításokat,én mondjuk semmin sem változtattam.

Átvizsgáltathatod az egész gépet,vagy egyes mappákat,van-e most valami "kártevő" rajta.Lent az Avast ikonra rámutatva nekem azt írja ki,hogy 7 kiszolgálóból 6 fut,ha nálad is akkor megy a program nincs teendőd,irány a net. :)

/Tényleg mi a 7. "kiszolgáló",tudja valaki?/

Ha frissíteni akar engedélyezd.

2009. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, nekem is 7ből 6megy!!
2009. aug. 15. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:
A 7. kiszolgáló az outlook exchange lenne.
2009. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!