Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nemrég új helyre költöztem,...

Nemrég új helyre költöztem, albérlet, és most kiírta a gépem, hogy trójai meg két másik vírust talált. Lehet ez amiatt, mert a lakótársaim letöltöttek valami illegális dolgot, és ezért én is megkaptam? Ruterrel van megosztva a net.

Figyelt kérdés
Már sok éve netezem, jórészt mindig ugyanazokat az oldalakat használom, böngészgetek, de soha nem volt ilyen gondom. Egyetlen egyszer sem kaptam be vírust.
2012. dec. 19. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ruter is fertőzött lehet! Futtass le online scannert.
2012. dec. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Ruter is fertőzött lehet!"


Ez baromsag. A routereken 99,99% celspecifikus linux vagy unix os fut. Az mas kerdes, hogy a helyi halozaton at megfertozodhettel.


Hasznalj most egy pre-boot scannerrel rendelkezo virusirtot, az eselyes, hogy ki is takaritja.


De ha ram hallgatsz, lementesz mindent ami fontos, es fdisk. Fene se tudja milyen backdoorok maradnak nyitva, ha egyszer ki is irtod oket.

2012. dec. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!