Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A nod32 folyton figyelmeztet...

A nod32 folyton figyelmeztet egy bizonyos win32/perlovga. B vírus miatt. Hogyan tudom eltávolítani?

Figyelt kérdés
A nodban rákattintok hogy törlés de 1-2 óra múlva megint előugrik a figyelmeztetőablak.
2009. aug. 24. 15:47
 1/6 anonim válasza:
Futtass egy teljes vizsgálatot, hátha megoldja.
2009. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a nod sajnos sz*r! legalábbis az uj verzió de folyamatosan frissít!vagy vedd meg eredetibe, vagy használj más vírusírtót
2009. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg így: Rendszergazdai fiók, Startmenű, Minden program, Kellékek, Rendszereszközö, Rendszer-visszaállítás. Bal oldalon alul kattints a szövegre, kis ablakban kapcsold ki a Figyelést, határozott IGEN-nel. Futtasd le a NOD-dal a Mélyvizsgálatot, ha megvan és nem tudja törölni, akkor zárd karanténba. Újrainditás után kapcsold vissza a Figyelést,
2009. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez valszeg trójai faló. Ehhez nem elég a NOD. Töltsd le kémprogram irtót a netről, pl. ezt innen: [link] De amelyik tetszik, jó a Spybot et Search, vagy a Spyware Terminator is. Telepitsd, állítsd be és ereszd rá a gépre.
2009. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Spybot-ot használok...amit talált azt leirtottam.Most váltottam Nod32 Smat Security-ra azóta nem csesztet ezzel...azért köszi a válaszokat!
2009. aug. 24. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security mellett elfér egy ilyen Free program, mint a Spybot. Én az A-Squared Free-t használom mellette.
2009. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!