Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Le akartam tölteni egy program...

Le akartam tölteni egy programot, de egy jelszót kért. Felmentem a weboldalra, ott azt írták, hogy ajánlatok közül kell választanom, pl. : nyerjen egy ifone-t. Mi legyen?

Figyelt kérdés
A NYERŐS TÉMÁBAN NEM HISZEK,DE, EGY SMS-T KELL KÜLDENI AMI 300 FT, ÉS AZ MÉG NEM IS ZAVAR,DE NEM TUDOM, HOGY NEM VONNAK E LE TÖBB PÉNZT. Szerintetek?

2013. jan. 2. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem éri meg foglalkozni vele.

Mi az a program? Ha legális és hivatalosan kiadott dologról van szó akkor máshol is el kell érned jelszó nélkül.


Ha hack, törés, bármilyen illegális dologról van szó, akkor átverésről van szó. Direkt azért rakják fizetős oldalra, mert páran bedőlnek neki és még fizetnie is hajlandóak lennének ilyenekért. A végén nem kapnak semmit.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__38..

2013. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
...Akkor kapom meg a jelszót.
2013. jan. 2. 15:40
 3/6 A kérdező kommentje:
De amúgy tényleg hack az. Hack egy játékra. Bár az érdekes az, hogy videóba, többen is bemutatták.
2013. jan. 2. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:

A videó manipulálható, ahogy az emberek is általa. Annyira ráállták erre a hack-témára mostanában hogy könnyű közvetve velük is kárt okozni. De a lényeget leírtam a linkelt kérdésben.


Én biztos nem fanyalodnék ilyen dolgokra. Egy játéknál az a lényeg hogy lassan felépítve érj el új és új dolgokat. Ha csalással mindent megkapsz akkor lerövidül a játékidő, és elveszik az élmény, hiszen nem küzdesz semmiért. Egy ideig elvagy azzal hogy ott van minden, majd ráunsz mert nem tudsz előre lépni.

2013. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Csak adalékként a témához :


Egyszer én is letöltöttem egy ilyen RAR filét (ami jelszóval volt védve), annak rendje módja szerint felmentem a megadott oldalra, még mákom is volt, mert akkor semmiféle reklám nem volt azon az oldalon (Tehát nem kelett megnéznem, hogy mennyi az IQ, emeltdíjas SMS ellenében stb,stb) egy rövid várakozás után megkaptam a filéhez a jelszót.


DE A KAPOTT JELSZÓVAL SEM LEHETETT AZ ADOTT FILÉT KICSOMAGOLNI.


Te is játhatsz igy.


Üdv.

2013. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jan. 5. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!