Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel jelszóval védhetek mappát?

Figyelt kérdés
nem elrejteni akarom hanem jelszóval védeni.természetesen ingyenes és normális program érdekel.hallottam olyanról amit nem lehet letelepiteni stb.na ilyen nem érdekel.amúgy win7-et használok.
2013. febr. 2. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb a Winrar. Más állományok miatt szinte minden gépen ott van, képes jelszavazott állományt készíteni, amit ugyanúgy tudsz kezelni mint egy másik mappát. A különbség csak annyi, hogy a megnyitáshoz jelszót kell megadni.


Az archívum létrehozása során a Fejlett/Advenced fülön tudod ezt megtenni.

2013. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

sajnos a profi programok fizetősek ezért nem is nagyon tudok.

olyat viszont igen ami fájlokat titkosít (a mappában)

cryptext

[link]


Talán ezt próbáld meg:

Folder Lock (ezt csak a jelszó tudatában lehet levakarni)

[link]

Esetleg ezeket nézd át:

[link]


fizetősbe jóval komolyabb program ami titkosításon kívül elrejti bármely program elől ha akarod, külön beállítható az írás és olvasás védelem...

IQbit Protected Folder.

[link]

2013. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

@csacsi2: Az egyik legjobb titkosító program pont ingyenes és nem említetted:


[link]

2013. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

winrar nem jó mert 20gb az egész és egy örökké valóság alatt végezne.

folder lock pont az a kategória ha megnézed az általad beirt link alját hozzászólásokat olvasd végig...nem jót irnak róla

utolsó hozzászóló által leirtat még nem nézte meg de utána járok remélem jó lesz.köszi

2013. febr. 4. 17:34
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

a True Crypt mindenféle képen jó program!!!


Viszont egy egyszerű mappa titkosításhoz sok.én nem szeretem ha programok belenyúlnak a partíciókba, illetve számomra egyszerűség mellett a kis méret is fontos (de ez én vagyok)!


a cryptext csak fájlokat titkosít, de ha a mappát jelölöd akkor a mappában minden fájlt. Előnye a kis méret és az egyszerűség.

ezeket nem ismerem de van választék:

[link]


IQbit Protected Folder. -t használom v1.7 szintén kis méretű és egyszerű.


A döntés a tiéd!

Megjegyezném, az hogy a program jelszót kér az uninstallhoz az teljesen normális és érthető, mivel csak a program képes feloldani a titkosított fájlokat ezért vagy törölné, vagy feloldaná a mappákat, ami nem jó mert nem ér semmit ha bárki a titkosítást le tudná venni egy uninstallal!

2013. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!