Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A számitógépen le tudja a...

A számitógépen le tudja a hallgatni a bátyám hogy én a másik szobába mit beszélek telefonon a barátommal vagy bárkivel?

Figyelt kérdés
Azt mondta a bátyám hogy ő le tudja hallgatni a hangszorón ,hogy én mit beszélek telefonon a másik emberrel ez igaz ti hallottatok már ilyet ?

2013. febr. 5. 13:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
rúgd jól seggbe a bátyádat, és mondd meg neki, tudod hol tartja a "mocskát"
2013. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tudom ,de aki ilyen okos tud ilyeneket az mindenképp irjon már
2013. febr. 5. 13:37
 3/23 Golan Trevize ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a bátyád le tudja-e hallgatni, de természetesen technikailag kivitelezhető.
2013. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:

Technikailag igen: Mi kell hozzá?

1.ő számitógépe + tied csatlakozik egymáshoz interneten vagy hálózaton!

2. Ő tudja a géped jelszavát, vagy be tud lépni hálozaton vagy interneten.

3. Van mikrofon, + és müködik skype, vagyvalami program.

4. Ha nincs bekapcsolva a gép nem jön létre kapcsolat.

2013. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag is ezek kellene hozzá, skype-ra nincs szükség hogy fusson...

Egyébként meg android telefonra is vannak exploitok, és megteheti azon keresztül is...( közvetlenül a telefonból)

Azonkívül, ha ez igaz, akkor az illegális, és büntethető. prűáld meg rábizonyítani, hogy ő volt, és utána menj át hozzá és verd össze/ vagy szólj a szüleidnek, hogy egyértelmű bizonyítékod van erre, és ez illegális...

Konkrétan egy évet, ha nem többet( személyiségi jogokkal való visszaélés miatt) simán rá lehetne húzni... Még akkor is, ha ő telepítette a gépedre, vagy a mobilodra, úgy, hogy közevetlenül hozzáfért mindkettőhöz.( term. nem kötelező feljelenteni

2013. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

szerintem csak üres fenyegetés.

Nézd meg hogy milyen számodra ismeretlen alkalmazások vannak a mobilodon és távolítsad el őket

2013. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Megvalósítható természetesen, de ez csak üres fenyegetés, mond meg neki ha nem fogja be a lepénylesőjét lenyomozom és neten keresztül megfingatom.

Már eleve nem nehéz ha rajta vagy ezen az oldalon, csak a cím alatt egy másik gépet kell keresnem :)

2013. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Már eleve nem nehéz ha rajta vagy ezen az oldalon, csak a cím alatt egy másik gépet kell keresnem :)"


akkor írd már le ide a kérdező ip címét, vagy privátban, köszi -.-'

2013. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem tehetem meg bocsi.

De ha gondolod megfingathatlak téged is.

Webcamod van?

Azon keresztül a legjobb, sok hülye fej van :DD

2013. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
csak csináld :D
2013. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!