Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az ESET tűzfala ellenőrzi a...

Az ESET tűzfala ellenőrzi a torrent kliens által generált forgalmat is?

Figyelt kérdés
Csak mert hiába töltök a torrentről az ESET Smart Security nem mutatja a Hálózati kapcsolatokban hogy a torrent kliens különösebb forgalmat generálna pedig 3.7 MB/s-el tölt.

2013. ápr. 7. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik Eset? Eset Smart Security6-ban van Játékos üzemmód és sok más is.

Ha nem vetted meg, nem is újságkóddal használod, hanem tört kóddal, akkor ne csodálkozz, ha nem ellenőrzi. Vagy pedig tört az operációs rendszer? Akkor valódi ESET nem is telepíthető rá.

2013. ápr. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elso kicsit hulyeseget irsz.

Most komolyan ha tort az ESET is nez az barmit,csak annyi hogy nem ved rendesen termeszetesen.


Es kinek van manapsag eredeti rendszere?... Tobbnek nem eredeti,nekem se,sose volt az max mikor gyarilag volt a gepen....ESET mukodik termeszeteswn ugyis,egy a lenyeg ne tort meg ne login vackokal legyen hasznalva mert azzal segget lehet torolni.

Kerdezo most nem tudom nezzi e vagy se,de azt tudom ESET tuzfala nem nagy szam,nem a legjobb....

2013. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tört Eset, 13.000 Ft-ért vettem meg 2 évre 50%-os diákkedvezménnyel és a Windows 7 is teljesen eredeti a gépemen.
2013. ápr. 7. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt kérhetsz segítséget a beállításokhoz:

[link]

2013. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!