Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki a postafiókomat használ...

Valaki a postafiókomat használja. Lehetséges hogy ketten regisztráltunk egy néven, és két jelszó is tartozik a fiókhoz? Ezért jelenik meg nekünk ugyanazon a fiókon belül vegyesen a kettőnk levele?

Figyelt kérdés

Vagy ugyanazt a jelszót választotta mint én, és ezt engedi a rendszer?

Nem törték fel, különben az illetőt nem zavarná hogy én is be tudok lépni és látom a regisztrációit.Létezik hogy ketten regisztráljunk ugyanolyan nevü postafiókra, ugyanazzal a mail címmel, egy szolgáltatón belül, és ezt engedje a rendszer? Van olyan hogyha ő beírja hozzá a jelszavát meg én is, akkor ugyanahoz a fiókhoz rendel minket hozzá? Mert én valaki más leveleit látom a fiókomban, és az én mailemet használja facebokon is meg randi oldalakon is, és nem zavarják az én leveleim. Szal én se törtem fel senkiét, meg ő sem, csak ugyanoda léptet be minket a rendszer. Ez furi. Vagy ugyanazt a jelszót írta mint én? Akkor mért nem írja ki a citromail hogy olyan nevű már létezik?



#postafiók feltörés #párhuzamos regisztráció #egy e-mail cím duplán #közös postafiók #más regisztrációi az én postafiókomban
2013. ápr. 9. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem, ilyen nincs. Inkább az lehet a helyzet, hogy skizofrén vagy, és két személyiséged van.
2013. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát az ok h a skizók nem tudnak magukról, de én sokat vagyok párommal, szinte ő ül a gép előtt, szal nem hinném.

A csajnak az oldala tele van rakva képekkel, sok ismerőse van látszólag akiket én nem ismerek, és arra se volt képes hogy a rendszerüzeneteket letiltsa.

Megnéztem beállításokat, és észrevettem hogy egy idegen mail cím van megadva alternativ e mail címnek, lehet anno csak hasraütésre beirtam egy cimet oda és a csaj cime volt az pont, és ő kaphatta meg esetleg az értesítést a citromailes regisztrációmról? aztán ezt ki is használva belépkedett és használja regisztrációkra, de akkor legalább ha belép azaz közvetve feltöri, akkor változtatta volna meg a jelszót, hogy ne tudjak belépni és olvasgatni a cuccait. Nem hiszem el h ő nem vette észre h a levelei közt vannak más levelei is.

2013. ápr. 9. 07:49
 3/11 A kérdező kommentje:

megváltoztattam a mailem jelszavát, meg a hozzá tartozó alternatív e mail címet is megváltoztattam egy régi e mail címemre

de amit tudtam tiltottam rendszerüzeneteket, a többit beállítom spamnek, de lehet megszüntetem a fiókot, mert látom sok helyen megadta nyilvános elérhetőségi címnek a mailemet, még jó hogy ezt ritkán használom

2013. ápr. 9. 08:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet ugyan azt a címe kétszer regisztrálni, még azután sem lehet, hogy te törlöd...

Milyen elborult rendszer lenne az, ahol lehetne 2-5-10-100 kisbela@gmail.com címet létrehozni, de komolyan?

2013. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tudom h nem lehet, de ezen meglepődtem, hogyan tudunk ketten belépni, aki feltöri annak meg lehetne annyi esze, hogy megváltoztatja a jelszót, h én ne tudjak belépni, és ne vegyem észre a leveleit, simán tudtam volna törölni az adatlapjait vagy lekérdezni a jelszavait, buta ember
2013. ápr. 11. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Citromail... ilyet soha nem enged a Gmail.
2013. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már találkoztam a jelenséggel (szerencsére nem személyesen), citroméknál igenis létezik.
2013. jún. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Ez a citromailnél is meg mindenhol kizárt.


A megoldás (valószínűleg) ennél sokkal egyszerűbb.

Valaki korábban használta azt az email címet, nem lépett be valahány napig és törlődött. Vagy ő törölte.


Valamennyi idő elteltével ez a cím újra regisztrálható lett és te pont ezt választottad.

A facebookról meg más helyekről persze továbbra is jönnek a levelek, hisz nem tudják, hogy már más újra regisztrálta ezt a címet.



Illetve másik lehetőség.

Nagyon hasonló email címe van az illetőnek és amikor megadta itt-ott valamiért többször elrontotta. Ezekre a helyekre utána nem lép be, nem foglalkozik vele és fel sem tűnik neki.


Lehet még egy téves átirányítás is. Tehát a másik címét átirányította a te címedre. Véletlenül mert rosszul adta meg, hogy hova kéri átirányítani. Utána nem foglalkozott vele, nem vette észre és úgy maradt.



A gmailnél ilyen kizárt... Ja mert ott nem követheti el valaki ezeket a hibákat vagy valami hasonlót?

Nem is tudtam...

2013. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gmail is elkövette velem szemben ezt a hibát (egy betű különbség, a másik leveleit is megkaptam), de nagyon gyorsan korrigálták. Sajnos az illető regisztrált valamilyen licit oldalra, az értesítéseket én kapom. Számtalanszor írtam nekik, hiába, így betettem spamnak.
2013. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is bejátszotta anno a freemail...
2014. ápr. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!