Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki a postafiókomat használ...

Valaki a postafiókomat használja. Lehetséges hogy ketten regisztráltunk egy néven, és két jelszó is tartozik a fiókhoz? Ezért jelenik meg nekünk ugyanazon a fiókon belül vegyesen a kettőnk levele?

Figyelt kérdés

Vagy ugyanazt a jelszót választotta mint én, és ezt engedi a rendszer?

Nem törték fel, különben az illetőt nem zavarná hogy én is be tudok lépni és látom a regisztrációit.Létezik hogy ketten regisztráljunk ugyanolyan nevü postafiókra, ugyanazzal a mail címmel, egy szolgáltatón belül, és ezt engedje a rendszer? Van olyan hogyha ő beírja hozzá a jelszavát meg én is, akkor ugyanahoz a fiókhoz rendel minket hozzá? Mert én valaki más leveleit látom a fiókomban, és az én mailemet használja facebokon is meg randi oldalakon is, és nem zavarják az én leveleim. Szal én se törtem fel senkiét, meg ő sem, csak ugyanoda léptet be minket a rendszer. Ez furi. Vagy ugyanazt a jelszót írta mint én? Akkor mért nem írja ki a citromail hogy olyan nevű már létezik?



#postafiók feltörés #párhuzamos regisztráció #egy e-mail cím duplán #közös postafiók #más regisztrációi az én postafiókomban
2013. ápr. 9. 07:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
mobil teló-számoknál is van ilyesmi :-)
2014. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!