Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van valami baj a vírusirtómmal...

Van valami baj a vírusirtómmal: az a lényeg hogy nemtudok belépni a vírusirtóba nemjön be a sajátgép se a lomtár és letörölni sem tudom ( avastot használok )?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy be nyeltél valamit.Avast mellett gyakori eset.
2013. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Malwarebytes-t futtasd le.Ez általában megtalálja a vírusokat.Ha nem segít rakd újra a rendszered,mert az a legbiztosabb mégis csak.
2013. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálom.
2013. ápr. 12. 14:37
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogy kéne letörölni magát a vírusirtót ha bese jön és hibát ír? Tegnap egésznap ugrált az avast hogy valami gyanus oldalt blokkolt mára meg bese jön :S.
2013. ápr. 12. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Free változatot töltsd le és próbáld meg letörölni vele.Ezzel le kellene..

Elég sok emberkének utóbbi időbe problémája van az Avastal.

2013. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Avast helyett rakjál fel inkább AVG-t abból is van ingyenes és szerintem jobb mint az avast, egy mert nem zabál annyit és csendes, kettő mert nállam ahogy tesztelgettem jobban védett mint az avast IS most AVG IS-t használok ha kell licenc hozzá adom priviben :D
2013. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!