Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha facebookon az aktív bejelen...

Seven85 kérdése:

Ha facebookon az aktív bejelentkezési hely felirat alatt olyan helyet látok, ahol nem is jártam, akkor feltörték a fiókomat és bejelentkeznek onnan?

Figyelt kérdés
Megnyomtam a megszakítás gombot, de az ér valamit? Lehet, hogy nem kellett volna megnyomnom, mert tudni akarom, ki jelentkezett be (bár sejtésem az van). A koordináták alapján hogy lehet utánanézni, pontosan hogy jelentkeztek be?

#Facebook #aktív bejelentkezési hely
2013. máj. 15. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A koordináták alapján nem hiszem hogy érdemes lenne kutakodni.

Inkább az időpontokatt figyeld, ha van olyan, amikor te biztos nem léptél be, akkor valaki mászkál az oldaladon.

Ha mobilt használsz, akkor néha hihetetlen helyekről jelentkezik be a rendszer, de a vezetékes hálózatnál sem ritka, hogy számodra idegen helyeket ír ki.

2013. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra van lehetőség, hogy visszaállítsam az aktív bejelentkezési helyet vagy hogy újra megnézzem, honnan és mikor jelentkeztek be, miután megszakítottam a kapcsolatot?
2013. máj. 16. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:

A mostanit nem tudod megszakítani, csak a korábbiakat.

Utána azt már nem fogod látni.

Ha kilépsz a facéból és visszalépsz, akkor az lesz az utolsó, az összes többit megszakíthatod.

Előtte csinálj róla Print screen-nel egy képet, ha kíváncsi vagy rá később, mert nem mutatja többet.

2013. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!