Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusírtót szedjek le...

Milyen vírusírtót szedjek le a netről?

Figyelt kérdés
Amikor újra lett rakva a gépem, a srác nod32 30 napos verzitó rakott rá, aztán mikor lejárt kétségbe voltam esve. A rendszer ajánlott egyet, Panda Security néven. Feltettem, azóta napjában kb 15-20szor jön fel jobb oldalt egy olyan ablak hogy "még mindig nem állította be a frissítést". Ehhez kell valami jelszó, amit én nem kaptam és nem írt ki sehol, ezért nem tudom beállítani, és emiatt mindig feljön az ablak, nagyon sokszor. Le akarom szedni de nem tudom mit telepítsek fel helyette! Ingyenes, netről leszedhetőt szeretnék ami megbízható!
2008. jún. 18. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

AVG:

[link]

vagy AntiVir:

[link]

esetleg keresel cracket valmi normálishoz

2008. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Nekem ugyanez volt a problémám! Kezdő netesként nem volt vírusírtóm (minek az? :D), el is romlott a gépem 2 hónap után. A szerelő csávó újrarakta, meg rakott rá Nod32 30 napos verzióját, mondván, ez milyen király, ha lejár, akkor vegyem meg náluk a teljes verziót ("csak" 20 ezer forint..).


Én, mint kezdő, hajlottam rá, hogy akkor megveszem, de "szerencsére" újabb vírust kaptam. Így legalább láttam, hogy nem olyan biztonságos ez a Nod32. Megint újrarakták a gépem, de most szóltam, ne tegyen rá semmilyen vírusírtót.


Akkor egy ismerősöm ajánlotta az AVAST nevű vírusírtót. Teljesen ingyenes, magyar nyelvű, és nagyon biztonságos! Nekem lassan 4 éve nem volt vírusom, pedig mellette csak a sima Windows Xp tűzfalat használom!


Ingyenesen letöltheted innen:


[link]


Telepítsd fel, majd mikor elindítod a programot, Regisztrációs kulcsot kell igényelni, de ez csak pár kattintás, ingyen megkapod emailben, és 2 évig működni fog azzal a kulccsal! És ha lejár, akkor is ingyenes az új kulcs igénylése.


Mindenkinek ajánlom!

2008. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Előttem szóló! Köszönöm szépen fel is telepítettem és le is kulcsoltam és örülök nagyon!!! kösziiii :):):):)
2008. jún. 18. 11:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy segíthettem!
2008. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

A napokban cseréltem le a Nod-omat Avastra és nem bántam meg.

Amíg a Nod egyetlen vírust sem volt képes felfedezni addig az Avast legalább 10-et.

Igaz hogy sokkal lassabban(alaposabban) keresi a vírusokat de legalább megtalálja.

2008. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem NOD 32 van teljes verzió.A NOD32 a legjobb csak a honlapján meg kell vásárolnod a licenszét ami nem olcsó mulatság.1 évre kb. 9000-10000 FT körül van.A többi virrusírtók nemigazán jók.Szoval regisztrálj itt www.nod32.hu aztán vásárold meg a licenszét.
2008. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

az avastot még én se probáltam de az elöttem szólók megygöztek.:)

én is avgt használok mint az elös hsz-ó de azzal is megvagyok elégedve nem ugy mint a noddal.

szar kizsákmyányoló cég a nodé.csak a hirneve miatt nagy a népszerüsége..

és remélem mozilát használsz nem internet explorert..

2008. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Á, "nehogymár" megvásárold :P Vannak crack-elt verziók is és teljesen ingyenesek. Ha kell, szólj.
2008. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A Nod32nek van diákkedvezménye!

Az hogy nem írta ki a vírusírtód hogy vírust észlelt, attól még lehet vírusod, ajánlom egy kémprogram írtó beszerzését.

2008. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
A NOD az mért is kizsákmányoló? Nem Nortont akartál írni?
2008. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!