Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusírtót szedjek le...

Milyen vírusírtót szedjek le a netről?

Figyelt kérdés
Amikor újra lett rakva a gépem, a srác nod32 30 napos verzitó rakott rá, aztán mikor lejárt kétségbe voltam esve. A rendszer ajánlott egyet, Panda Security néven. Feltettem, azóta napjában kb 15-20szor jön fel jobb oldalt egy olyan ablak hogy "még mindig nem állította be a frissítést". Ehhez kell valami jelszó, amit én nem kaptam és nem írt ki sehol, ezért nem tudom beállítani, és emiatt mindig feljön az ablak, nagyon sokszor. Le akarom szedni de nem tudom mit telepítsek fel helyette! Ingyenes, netről leszedhetőt szeretnék ami megbízható!
2008. jún. 18. 09:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem a kérdező vagyok, de érdekelne, ha tudnánk kapcsolatot teremteni
2008. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt az oldalt ajánlanám,átfogó teszt a mai vírusírtókról


[link]


Am én is avastot használok,még nem volt vírusom idáig,ami volt,az meg a saját hibámból volt...Sohasem szabad kikapcsolni ;) :D

2008. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Én is az AVG-t ajánlom. kb. 4 éve használom és azóta nem volt semmilyen gondom a géppel pedig kábé napi 3órát minimum netezek. Ajánlom még a Kaspersky-t.És egy hasznos program ezek mellé a Comodo tűzfala amivel figyelheted (és letilthatod), ha vmilyen alkalmazás magától küld és fogad dolgokat a netről és ezáltal lefoglalja a net sávszélességét.Ezeken kívűl pedig a Spybot és az Ad-Aware mindig jó és nekem az arovax anti.spyware is bevált.
2008. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
A NOD32-nek van egy 30napos probaidős ingyenes letöltése.Töltsd le ingyen,aztán mikor lejár,töröld,s töltsd ujra..:)
2008. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!