Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » TOR böngésző alatt hogy lehet...

TOR böngésző alatt hogy lehet Youtube videókat nézni? És Adblock Plust lehet valahogy tenni rá?

Figyelt kérdés

Youtube kapcsán már láttam egy tutorialt, de nálam nem működött (a böngésző, amikor engedélyezni próbáltam a flash-t, nem hagyja átállítani magát, restart se segít).


Az Adblockot meg már évek óta megszoktam és borzalmasan idegesít a hiánya, de ugye új add-onokat se támogat a böngésző. Nagy rés lenne a biztonságon, ha sikerülne (és hogy kellene)?


2.3.25-8-mas Tor browser bundle verzióm van.



2013. máj. 27. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Direkt van kikapcsolva a flash benne és direkt nincsenek benne addonok.

+ Nem kéne a Tor hálózatát videókkal lassítani.

2013. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az addonok meg a flash engedélyezve lenne, akkor kapásból látnák az ip-det, és akkor értelme nem lenne a TOR böngésző használatának.

Szóval ha videót akarsz nézni, akkor addig kikapcsolod a tor-t majd vissza ha megnézted jobbat nem tudok.


Az Adblocks installra meg nincs ötletem. De értelme sincs....

2013. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A tor hoz nem kötelező a tor browsert használni torrent, programot ,letöltésvezérlőt, skypot ie,firefox,chrome,meg szinte mindent használhatsz toron keresztül.Ha nem akarod hogy a tor browser elinduljon egyszerüen törlöd a firefoxos mappát.Használd egyszerüen a normál böngészőhöz és lesz minden rajta rendesen.


127.0.0.1 9150 soksv5 kell beállítani a programokban,böngésző letöltőprogik,torrent,.


És még egy kis funkció:

ExitNodes {hu},{cz}

Ezt a torrc fájnál így tudsz választani melyik ország,országok ip jeit ossza ki ha ezt hozzáadod.

Én egyszerűen firefoxhoz használom,azért azt tudod hogy a tor hálózatot azok üzemeltetik akik letöltötték a programot? Tehát egymástól független vad idegen emberek.Közöttük minél több az önkéntes nem kilépő elosztó akik részleteket kapnak annál gyorsabb a hálózat a sebesség márt ezenkivűl a végső kilépő elosztón áll akinél minden adat összeáll és megy a netre hogy neki milyen a netcsomagja az ő IP jét kapod meg.



A böngészési előzményeket és a flash player ideglenes fáljait rendszeresen töröljed firefoxnál a flash playerhezvan a better privacy.


Amúgy villám gyors ha gyors exit nodot (kilépő elosztót) fogsz ki ugyan olyan gyorsan töltesz le fel toral mint anélkül és a net is ugyan olyan.Imádom ezt a programot szuper jó!

A deep webet viszont csak a toros böngészővel éred el.

2013. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!