Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Összeszedtem egy böngészőt...

Összeszedtem egy böngészőt megtámadó vírust. Hogy tüntethetném el? (nőcis részletek lent)

Figyelt kérdés

Olyat csinál, hogy ha netezek, elég gyakran a kívánt oldal helyett a linkbucks nevű oldalt nyitja meg. Vagy ha valamire rákattintok egy oldalon belül.

Először kiipróbált egy firefox kiegészítőt, ami elvileg blokkolná, de nem blokkolja..

Kipróbáltam egy másikat, az sem blokkolta.

Letöltöttem 3 fajta vírusirtót, amiből az egyik végül a temp-ben megtalált és törölt néhány linkbucks-os dolgot de nem sikerült így sem.

Végül csináltam egy rendszervisszaállítást, ami egy fél napig úgy tűnt, hogy megoldotta, de ma reggel megint elkezdődött.. Nagyon nagyon örülnék a segítségnek! Köszönöm előre is!!



2013. jún. 2. 21:52
 1/5 Egerecske ***** válasza:
szerintem a legjobb : [link]
2013. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy Toolbar, valamit letöltöttél és azzal együtt jött le. Programok között is megnézted? Onnan is törölni kell.
2013. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy böngészőeltérítő vírus.


Itt le van írva, hogy kell eltávolítani (angolul), ha segít:

[link]

Nagyvonalakban (sztem csökkentett üzemmódban):

1.) böngésző előzmények, átmeneti tár, sütik törlése

2.) a megadott fájlok törlése

3.) a megadott registry bejegyzések törlése

De vszeg egy normális vírusirtó is kinyírná.


Ha nem megy, akkor kérd hozzáértő személyes segítségét, és szerezz be egy megbízható vírusirtót is (lehetőleg tűzfallal kombináltat, pl. Eset Smart Security 6), amit rendszeresen frissítesz is!

2013. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!