Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Outpost Security Suite Pro...

Outpost Security Suite Pro vagy Eset Smart Security?

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot használtan amire fel van telepítve egy, még 349 napig jó Outpost Security Suite Pro. Viszont nekem van egy eredeti Eset Smart Security kódom amit minden évben meghosszabbítok. Szerintetek felrakjam arra a laptopra az Esetet vagy az Outpost jobb?

2013. júl. 5. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fel tudod telepíteni a Nod32-ből csak az Antivirust és az Outpostban pedig le tudsz tiltani mindent a tűzfal kivételével, akkor szerintem egy elég optimális védelmet fogsz kapni. Outpostnak elég jó hírű a tűzfala, ha tudod tartsd meg.
2013. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az már nagyon lefogná a gépet szerintem. Nem megy atomerőműről van szó.
2013. júl. 5. 18:09
 3/7 A kérdező kommentje:
*egy
2013. júl. 5. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha vásárolt Eseted van, azt telepítsd fel, de akkor a másikat törölni kell, mert összeakadnak.
2013. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az elsőnek van igaza nagyon jól beszél ebből ezt lehetne max. kihozni úgy hogy még jól is járj.
2013. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eset Smart Securityről nem lehet vissza, NOD32 Antivirusra váltani.
2013. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 levis56 ***** válasza:

Miért nem lehet visszaváltani?Törli az egyiket telepíti a másikat csak másik kulcs kell hozzá.

[link]

2013. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!